Gra o wartości 260 złotych dostępna za darmo? Tak, w Epic Games Store

Borderlands 3
Borderlands 3

Borderlands to jedna z najciekawszych serii gier wideo. Jak się okazuje, najnowsza, trzecia edycja jest do odebrania za darmo!

Borderlands 3 do wzięcia za darmo!

Epic Games Store przyzwyczaił nas do odbierania gier bez ponoszenia kosztów. Ale chyba nikt nie spodziewał się aż takiej perełki. Mowa tu o grze Borderlands 3, która normalnie kosztuje 260 złotych.

Tak, od dzisiaj do 26 maja 2022 roku (do 17:00) grę Borderlands 3 możemy odebrać kompletnie za darmo na platformie Epic Games Store. Wystarczy wejść >>tutaj<< i przypisać grę do konta. A co to za gra Borderlands 3? Jak informuje Epic:

Oryginalna strzelanka z łupami powraca i zawiera bazyliony giwer oraz zupełnie nową przygodę napędzaną chaosem! Przebij się przez nowe planety i wrogów jako jeden z czworga całkowicie nowych Vault Hunterów — poszukujących skarbów kozaków z pogranicza, z których każdy posiada zaawansowane drzewo umiejętności, zdolności i personalizacje. Graj solo lub ze znajomymi, zmierz się z szalonymi wrogami, zgarnij mnóstwo łupów i ocal swój dom od najbardziej bezwzględnych przywódców sekt w całej galaktyce.

Minimalne wymagania sprzętowe obejmują procesor AMD FX-8350/Intel i5-3570 (lub lepszy), 6 GB pamięci RAM oraz układ graficzny AMD Radeon HD 7970/NVIDIA GeForce GRX 680 z 2 GB (lub lepszy). Gra potrzebuje aż 75 gigabajtów przestrzeni dyskowej.

Źródło: Epic

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!