Były pracownik Apple opowiada o swojej karierze

Apple

Zdradzanie szczegółów dotyczących byłych pracodawców może się wydawać dziwne i co najważniejsze nie do końca zgodne z prawem. Są jednak takie miejsca, gdzie pracodawcy sami chętnie słuchają swoich byłych i obecnych pracowników. Apple podcast to idealne miejsce, gdzie możemy dowiedzieć się różnych informacji. Nie tylko o samej firmie.

Jak się pracuje w amerykańskiej firmie Apple?

Jony Ive, były dyrektor ds. projektowania podczas podcastu Apple opowiedział o swoich przeżyciach i doświadczeniach, których doświadczył podczas pracy u giganta z Cupertino. Ive zaprzeczył również, że jego odejście z firmy w 2019 roku było spowodowane nieporozumieniami z CEO firmy Timem Cookiem. Okres pracy przed powrotem Steve’a był bolesny, smutny. Można powiedzieć, że nie było tej atmosfery. Zupełnie inaczej praca wyglądała, kiedy do pracy wrócił Steve. Zaskoczeniem dla Jony’ego była postawa jednego z trzech założycieli. Jobs w okresie swojego pobytu zaskakiwał swoją postawą, wykazywał cierpliwość i ciekawość. Chętnie spotykał się z ludźmi, chcąc po prostu być w biurze. Można powiedzieć, że brakowało mu ludzi i takiej normalności codziennego życia. Zmieniło to bolesny/smutny czas w inną rzeczywistość. Przypomnijmy, że Steve na pokładzie firmy był z różnymi przerwami. Powodem była oczywiście choroba. Wcześniej podczas nieobecności byłego współzałożyciela czas pracy był trudny i bolesny.

Były pracownik Apple opowiada o swojej karierze
Fot.Pixabay.com

Prawdziwym powodem rezygnacji z pracy w Apple było rozpoczęcie nowego rozdziału życia. Dla tych, którzy nie znają Jony’ego, warto przypomnieć, że to jeden z “ojców” takich produktów jak MacBook, iPhone, iPad, Apple Watch, AirPods i wiele innych. Swoją karierę w Apple rozpoczął mając, zaledwie 25 lat i razem ze Steve’m wprowadził firmę na dobry tor. Efekty tej współpracy widzimy każdego dnia na rynku urządzeń elektronicznych. Dokładny wywiad znajdziecie w podcascie Apple znajdujący się w źródle.

Źródło: Podcasts Apple, Sfstandard 

 

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!