Cena Mi Band 6 w Polsce wyciekła przed premierą!

Cena Mi Band 6 w Polsce wyciekła przed premierą!

Premiera nowych produktów Xiaomi została zapowiedziana na czwartek, 29 kwietnia. Nie znamy jeszcze cen nowości – a przynajmniej nie wszystkich. Xiaomi Mi Smart Band 6 pojawił się w jednym z polskich sklepów!

Cena Xiaomi Mi Band 6 przed premierą

Opaska Mi Band 6 została odnaleziona w sklepie NEONET. To jeden z autoryzowanych partnerów Xiaomi w Polsce (całą ich listę znajdziecie tutaj). Nie mamy więc wątpliwości, że właśnie tyle będzie kosztować nowa sportowa opaska Xiaomi. Oczywiście nie ma jeszcze informacji czy będą jakieś wyprzedaże “Flash Sale” lub inne promocje.

mi band 6 cena

NEONET wycenia smartopaskę Xiaomi Mi Band 6 na 219 złotych. To nieco więcej niż rekomendowana cena w Europie, która wynosi 44,99 euro, czyli około 205 złotych. Minimalne różnice wynikające z chociażby kwestii podatkowych mogą się zdarzyć. Bardziej warto się zastanowić nad tym czy cena opaski jest atrakcyjna. Mi Band 5 debiutujący w regularnej cenie 179 złotych zaskarbił sobie serca wielu kupujących. Tutaj sytuacja może się powtórzyć, o ile kupujący nie skuszą się na poprzednią generację, która jest teraz wyprzedawana za kwotę mniejszą niż banknot z Władysławem II Jagiełłą, podobnie jak Huami Amazfit Band 5. Cenowo Xiaomi Mi Band 6 wykrywa jednak z Huawei Band 6.

Specyfikacja Xiaomi Mi Smart Band 6

  • 1,53-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 152 × 486 pikseli (326 ppi)
  • Bluetooth 5.0 LE
  • 30 trybów sportowych
  • bateria 125 mAh
  • wodoodporność do 5 ATM
  • waga 12,8 g

Już za dwa dni poznamy więcej szczegółów. Ciekawi mnie jednak co Wy sądzicie o Mi Bandzie 6 w cenie 219 złotych? Opłaca się dopłacić do większego ekranu w opasce sportowej?

Źródło: gsmaniak.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!