Cena podstawowej wersji Vivo iQOO Neo 3 pojawiła się w sieci

iQOO Neo 3

Premiera Vivo iQOO Neo 3 odbędzie się już 23 kwietnia w Chinach. Niemniej jednak już wcześniej w sieci pojawiły się plotki dotyczące specyfikacji tego urządzenia, a teraz poznaliśmy jego prawdopodobną cenę. Bez wątpienia będzie to coś dla fanów tańszych flagowców!

Vivo iQOO Neo 3 zapowiada się naprawdę ciekawie!

W chińskim serwisie Weibo pojawiła się reklama nowości producenta z Państwa Środka, która tak naprawdę zdradza światu dokładną cenę za podstawowy wariant tego urządzenia. Vivo iQOO Neo 3 najprawdopodobniej zostanie wyceniony na 2998 juanów czyli około 1760 zł. Tak niska cena bez wątpienia mogłaby sprawić, że smartfon ten będzie cieszyć się wręcz gigantyczną popularnością. Wprawdzie nie spodziewałbym się premiery na rynkach Starego Kontynentu, ale myślę, że urządzenie to pojawi się także w chińskich sklepach oferujących wysyłkę do naszego kraju.

Cena podstawowej wersji Vivo iQOO Neo 3 pojawiła się w sieci

Co ze specyfikacją? Vivo iQOO Neo 3 ma być prawdziwym flagowcem, który będzie mógł nawiązać realną walkę z topowymi smartfonami konkurencji. Za wydajność odpowiedzialny będzie Qualcomm Snapdragon 865. Pewne jest także to, że w tym modelu zostanie wykorzystany RAM LPDDR5 oraz pamięć UFS 3.1. Wprawdzie dokładne konfiguracje nie zostały jeszcze potwierdzone, ale moim zdaniem podstawowym wariantem będzie ten z 8 GB RAM-u oraz 128 GB przestrzeni na pliki użytkownika. Na froncie znajdzie się wyświetlacz AMOLED o odświeżaniu na poziomie 144 Hz.

Zobacz także: Producent ujawnia część specyfikacji iQOO Neo 3. Ten smartfon może przypaść do gustu graczom!

Brzmi dobrze? Dodajmy do tego baterię o pojemności 4500 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania o mocy 44 W i otrzymamy urządzenie praktycznie kompletne. Oczywiście nadal ogromną zagadką pozostają aparaty. Wprawdzie plotki mówią o wykorzystaniu matrycy głównej 48 Mpix, ale nie zostało to w jakikolwiek sposób potwierdzone. Niemniej jednak fani wydajnych smartfonów powinni z iQOO Neo 3 być naprawdę zadowoleni. Miejmy nadzieję, że już 23 kwietnia chiński producent postanowi ujawnić wszystkie szczegóły na temat swojej nadchodzącej nowości!

Co myślicie o specyfikacji oraz cenie Vivo iQOO Neo 3? Chcielibyście by smartfon ten trafił także do Europy? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!