Producent ujawnia część specyfikacji iQOO Neo 3. Ten smartfon może przypaść do gustu graczom!

iQOO Neo 3

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się premiera nowego urządzenia marki iQOO. Tym razem będzie to iQOO Neo 3, który swoją specyfikacją może spodobać się graczom. Pojawiają się głosy mówiące też o tym, że to może być jeden z najtańszych flagowców na rynku. Czym ma on nas zachwycić?

To drugi na świecie smartfon, który otrzyma ekran z odświeżaniem 144 Hz

iQOO Neo 3 będzie to kolejne urządzenie, tuż po Nubii Red Magic 5G, który będzie wyposażony w ekran o odświeżaniu na poziomie aż 144 Hz. To będzie jego cecha charakterystyczna, która została oficjalnie potwierdzona przez producenta poprzez plakat promocyjny. Z niego też dowiadujemy się tez kilku innych rzeczy, chociaż tak naprawdę są one nieco oczywiste. Jego sercem będzie flagowy układ Qualcomm Snapdragon 865, ktoś spodziewał się czegoś innego? Druga sprawa to rodzaj pamięci, mianowicie UFS 3.1, co zapewni duże prędkości odczytu i zapisu danych, ale to było do przewidzenia we flagowcu.

iQOO Neo 3

Zobacz także: Gamingowy smartfon Lenovo Legion ma wspierać szybkie ładowanie o mocy aż 90 W

Z nieoficjalnych danych wiemy też, że otrzyma on poczwórny aparat z główną matrycą o rozdzielczości 48 Mpix. Oprócz tego, układ SoC ma pracować w towarzystwie nawet 12 GB RAM-u. W podstawowej wersji ma mieć on 6 GB, tak więc zależnie od preferencji będzie można dobrać konfigurację pod swoje wymagania. Za jego zasilanie ma być odpowiedzialna spora bateria o pojemności aż 4500 mAh. Myślę, że możemy też spodziewać się szybkiego ładowania, mówi się nawet o takim o mocy aż 44 W. To pozwoliłoby naładować baterię do pełna w mniej więcej godzinę. iQOO Neo 3 pracować będzie pod kontrolą Androida 10 z nakładką producenta FunTouch OS 10. Jestem ciekaw tego, czy znajdziemy tutaj jakieś dodatkowe funkcje dla graczy jak akcesoria czy wbudowane przyciski dodatkowe. Wszystkiego jednak dowiemy się już za nieco ponad tydzień, 23 kwietnia, a więc w przyszły czwartek. Wtedy to właśnie ma mieć miejsce jego premiera.

Są wśród Was fani smartfonów dla graczy? Jak Wam się podoba taka specyfikacja?
Czekacie na premierę iQOO Neo 3?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!