Ceny Redmi K30 Pro oraz K30 Pro Zoom Edition przestały być tajemnicą na dzień przed premierą

Ceny Redmi K30 Pro oraz K30 Pro Zoom Edition przestały być tajemnicą na dzień przed premierą

Konferencja Redmi zaplanowana jest na 24 marca tego roku. To właśnie tego dnia submarka Xiaomi zaprezentuje światu dwa nowe smartfony – Redmi K30 Pro oraz Redmi K30 Pro Zoom Edition. Teraz w sieci najprawdopodobniej pojawiły się ceny obu urządzeń. Czy jest na co czekać?

Redmi K30 Pro wcale nie będzie tak tani jak mogliśmy się spodziewać

Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje, które mówiły, że nadchodzący flagowiec submarki Xiaomi będzie najtańszym smartfonem z Qualcomm Snapdragonem 865. Wtedy też podawano, że za podstawowy wariant Redmi K30 Pro trzeba będzie zapłacić mniej niż 3000 juanów. Najnowszy przeciek przynosi nam zupełnie inne informacje. Według użytkowników Weibo konfiguracja z 8 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci wewnętrznej będzie wyceniona na 3699 juanów (ok. 2220 zł). Dodatkowo na rynek ma trafić także Redmi K30 Pro Zoom Edition. Smartfon ten w wersji 8/128 ma kosztować w samych Chinach 3999 juanów (ok. 2400 zł).

Ceny Redmi K30 Pro oraz K30 Pro Zoom Edition przestały być tajemnicą na dzień przed premierą

Oczywiście ceny te nie zostały potwierdzone przez samą firmę Xiaomi, ale taki przeciek na dzień przed premierą wydaje się naprawdę prawdopodobny. Oczywiście Redmi K30 Pro będzie tańszy od Mi 10, ale pamiętajmy o tym, że flagowiec Xiaomi w podstawowej konfiguracji został wyceniony na 3999 juanów (ok. 2400 zł), a co za tym idzie różnica w cenie nie będzie wcale tak duża. Bez wątpienia nadchodzące nowości Redmi trafią do sprzedaży w samych Chinach. Na tę chwilę nie wiemy nic na temat dostępności tych urządzeń na rynku globalnym, a w tym także na Starym Kontynencie.

Zobacz także: Podsumowanie informacji na temat Redmi K30 Pro kilka dni przed oficjalną premierą!

Już jutro Redmi powinno zaprezentować swoje flagowce także w mocniejszych wariantach, a wśród nich powinniśmy znaleźć te z 12 GB RAM-u oraz nawet 512 GB pamięci wewnętrznej. Niemniej jednak ceny tych konfiguracji pozostają tajemnicą. Sam z niecierpliwością wyczekuje premiery flagowców submarki Xiaomi. Redmi K20 Pro, który trafił do Europy jako Mi 9T Pro był naprawdę udanym modelem i liczę na to, że następna generacja będzie jeszcze bardziej dopracowana.

Co myślicie o cenach Redmi K30 Pro oraz K30 Pro Zoom Edition? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!