Pojawiły się oficjalne ceny Redmi Note 12 dla rynku polskiego

Pojawiły się oficjalne ceny Redmi Note 12 dla rynku polskiego
fot. producenta

Xiaomi czekało do ostatniej chwili z ujawnieniem cen, które będą obowiązywać przy zakupie Redmi Note 12.

W ostatniej chwili

Za naszą zachodnią granicą Xiaomi okazało się nieco łaskawsze i udostępniło ceny za nowy model Redmi już jakiś czas temu. Do tego doszły pewne promocje, które będą obowiązywać w pierwszych dniach od rozpoczęcia sprzedaży. W naszym kraju jednak przyszło nam czekać aż do ostatniej chwili, ponieważ Redmi Note 12 zadebiutuje już 30 marca. Xiaomi ujawniło ceny tego modelu, ale wciąż czekamy na informację o tym, czy pojawią się jakieś promocje.

Pojawiły się oficjalne ceny Redmi Note 12 dla rynku polskiego

Ceny

Wersja podstawowa, która została wyposażona w 4 GB pamięci RAM wraz z 64 GB pamięci wewnętrznej to wydatek rzędu 799 złotych. Istnieje możliwość rozbudowy pamięci wewnętrznej do poziomu 128 GB i wtedy cena zmieni się na 1099 zł.

Konfiguracja Redmi Note 12 Pro 5G, która zawiera 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej kosztować nas będzie 1899 zł.

Redmi Note 12 Pro+ 5G ma cenę ustaloną na 2299 zł. Otrzymamy wtedy telefon z 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej.

Warto wspomnieć, że polskie ceny są bardzo zbliżone do tych ustalonych, chociażby na rynek niemiecki. Problem w tym, że w naszym kraju nie będziemy mogli zakupić wersji Redmi Note 12 5G i Xiaomi nie udziela żadnych informacji, czy w najbliższej przyszłości ulegnie to zmianie.

Źródło: miuipolska.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!