Vasco Electronics na CES 2023: oto Vasco Translator V4!

Vasco Translator V4
Vasco Translator V4

Kompaktowe, niezależne i naprawdę potężne narzędzie, które stanie się pełnoprawnym, osobistym tłumaczem? Właśnie taki jest Vasco Translator V4 polskiej firmy Vasco Electronics, który mogliśmy dokładnie obejrzeć na CES 2023 w Las Vegas. Co takiego oferuje to akcesorium?

Vasco Translator V4

Vasco Translator V4 to inteligentny tłumacz, który działa niezależnie. Co to oznacza? Otóż po zakupie, sprzęt rozpakowujemy, włączamy i już możemy korzystać z funkcji tłumaczenia. Ani nie musimy łączyć się z siecią WiFi, ani parować ze smartfonem. Kupując Translator V4 otrzymujemy darmowy i dożywotni internet do tłumaczeń. To też oznacza, że z funkcji tłumaczenia skorzystamy wszędzie tam, gdzie mamy zasięg telefonii komórkowej, a producent deklaruje pracę w niemal 200 państwach i to bez dodatkowych opłat.

Vasco Translator V4
Vasco Translator V4

Vasco Translator V4 to spore ułatwienie w pracy czy w podróżowaniu. Kompaktowe akcesorium pozwoli nam się porozumieć w kompletnie obcym języku i mowa tu nie tylko o zwykłym języku mówionym. V4 oferuje funkcję tłumaczenia foto. Wystarczy sfotografować dokument, rozkład jazdy czy tablicę informacyjną, a sprzęt przetłumaczy nam content z 108 różnych języków, w tym z angielskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego czy niemieckiego.

Wracając do tłumaczenia mowy, to te jest dwukierunkowe i natychmiastowe – trwa około 0,5 sekundy. W przypadku tłumaczenia głosowego mamy do dyspozycji 76 języków z całego świata. Wykorzystanie dziesięciu różnych silników sprawia, że dokładność tłumaczenia wynosi aż 96%. Tym samym Translator V4 to też dobre narzędzie do nauki.

Vasco Translator V4
Vasco Translator V4

Warto też zwrócić uwagę na funkcję tłumaczenia czatów grupowych. Wykorzystując aplikację MultiTalk można stworzyć czat dla 100 osób, w którym będziemy wypowiadać słowa w języku ojczystym i w tym samym otrzymywać odpowiedzi.

Vasco Translator V4
Vasco Translator V4

Producent zaznacza, że konstrukcja sprzętu ma być odporna na wstrząsy i zachlapania, a wysoka głośność do 99 dB ma sprawić, że mowę usłyszymy nawet na zatłoczonej ulicy. Wytrzymała bateria zapewni nawet 5 dni pracy. Ogniwo naładujemy z wykorzystaniem USB-C. Warto też dodać, że ekran jest dotykowy.

Specyfikacja Vasco Translator V4:

Vasco Translator V4
Wyświetlacz5 cali, 576 x 1440
ProcesorQuad-core Mediatek Helio A22 (MT6761) 64 bit
Pamięć RAM2 GB
Pamięć wbudowana32 GB
Modem4G
WiFi2.4 GHz
Bateria2400 mAh
Rozmiar149 x 55 x 10 mm
Waga134 g
Wejście słuchawkoweUSB Typ-C
Wejście USBTyp-C

Vasco Translator V4 kosztuje 1849 złotych i dostępny jest w 5 kolorach. Specjalnie dla Was mamy kod rabatowy! Wykorzystując kod Rootblog5 obniżycie cenę o 5% w oficjalnym sklepie producenta. Warto dodać, że wysyłka jest darmowa. Promocja potrwa do 30.06.2023.

Vasco Translator M3

A jeśli potrzebujecie czegoś jeszcze mniejszego, ale nadal bardzo potężnego, to sprawdźcie Vasco Translator M3. Ten kompaktowy translator obsługuje tłumaczenie w ponad 70 językach w trybie natychmiastowym. Podobnie jak Translator V4, również jest to świetne narzędzie do nie tylko komunikacji za granicą, ale też nauki języków obcych.

Vasco Translator M3
Vasco Translator M3

Vasco Translator M3 jest wyposażony w tłumacz zdjęć, co pozwoli Ci na szybkie zaznajomienie się z tablicą ogłoszeń czy rozkładem jazdy. Nie zabrakło funkcji TranslaCall, która to pozwala tłumaczyć rozmowy głosowe, telefoniczne w czasie rzeczywistym. Oczywiście Vasco Translator M3 oferowany jest z darmowym i nielimitowanym internetem w niemalże 200 krajach.

Vasco Translator M3
Vasco Translator M3

Specyfikacja translatora Vasco Translator M3 znajduje się poniżej.

Vasco Translator M3
Ekran240*320 QVGA 2.0” IPS
ProcesorMT6737V/WM Quad-core CA53 1.1GHz
RAM1 GB
Pamięć wbudowana16 GB
Modem4G
WiFi2.4 GHz
Bateria1700 mAh
Wymiary49 x 125 x 13 mm
Waga88 g
Wejście słuchawkowemini jack (3.5 mm)
Wejście USBUSB Type-C

Artykuł płatny. Powstał we współpracy z firmą Vasco Electronics.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!