ChatGPT Plus już w Polsce! Ile kosztuje?

OpenAI ChatGPT
OpenAI ChatGPT

ChatGPT to prawdopodobnie jedna z najciekawszych i najbardziej obleganych usług internetowych. Jak się okazuje, wersja płatna ChatGPT Plus jest już dostępna w Polsce. Uwaga, nie jest tanio!

ChatGPT Plus w Polsce

ChatGPT Plus, czyli płatna edycja bota od OpenAI jest już dostępna w Polsce. Cena? Usługę wyceniono na 24,60 USD (już wraz z VAT 23%), czyli daje to około 110 złotych (zależy od aktualnego kursu w Waszym banku). Mowa tu oczywiście o opłacie regularnej, co miesiąc. A czym przekonują nas twórcy? Subskrypcja Plus to:

  • Dostęp do usługi nawet jak jest ona mocno obciążona
  • Szybszy czas odpowiedzi
  • Priorytetowy dostęp do nowych funkcji

Zapewne wielu ucieszy właśnie dostęp do bota nawet w momencie mocnego oblegania oraz szybszy czas odpowiedzi. To główne problemy z usługą SI w tym momencie. Niekiedy też podczas odpowiadania program potrafi się zawiesić, a następnie przestać drukować tekst (jednocześnie usuwając to, co do tej pory napisał). Jeśli ktoś mocno polega na bocie, to pewnie będzie gotowy zapłacić.

ChatGPT to jedna z najciekawszych usług internetowych. Może nie jest tak świetny jak się wydaje na pierwszy rzut oka, ale program można dobrze wykorzystać, aby chociaż częściowo przyspieszyć swoją pracę. Bot szczególnie dobrze daje sobie radę z pisaniem kodu źródłowego, co można wykorzystać na wiele sposobów.

Źródło: OpenAI

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!