Strona główna Aktualności Chcieliście zagrać w Anno 1800? Teraz gra ta dostępna jest przez tydzień...

Chcieliście zagrać w Anno 1800? Teraz gra ta dostępna jest przez tydzień całkowicie za darmo!

-

Od premiery Anno 1800 minęło już osiem miesięcy. Sam grałem przez kilka dni w nieopublikowaną jeszcze wersję beta i wciągnęła mnie na naprawdę wiele godzin. Jeśli lubicie strategie to właśnie nadarzyła się okazja by zagrać w tę produkcję przez siedem dni całkowicie za darmo!

Anno 1800 za darmo!

Akcja trwa od dziś (czyli 11 grudnia) do 18 grudnia tego roku. Anno 1800 dostępne jest zarówno w sklepie Uplay jak i w Epic Games Store. Oczywiście grę należy pobrać na dysk swojego komputera, a następnie pozostaje cieszenie się rozgrywką. Ważną kwestią jest to, że wszystkie zapisane gry z darmowej wersji nie będą mogły być przeniesione do pełnej wersji. Tym samym jeśli Anno 1800 podbije wasze serca podczas darmowego tygodnia i zdecydujecie się na zakup to będziecie musieli rozpoczynać wszystko od początku. Z okazji darmowego tygodnia wszystkie trzy edycje gry zostały przecenione o nawet 55% zarówno w sklepie Epic Games Store jak i Uplay.

Czym jest Anno 1800? Myślę, że tego tytułu nie trzeba przedstawiać jakimkolwiek fanom strategii ekonomicznych. Gra osadzona jest, jak sama nazwa wskazuje, w okolicach roku 1800 czyli w czasach rewolucji przemysłowej. Oprócz kampanii fabularnej nie zabrakło także trybu swobodnego, w którym tak naprawdę wszystko zależy od nas. Oczywiście strategia ma to do siebie, że mechanika tak naprawdę od wielu lat wygląda tak samo. Zaczynamy grę z niewielką liczbą osadników, a następnie musimy stworzyć własne imperium opracowując kolejne technologie, pozyskując surowce oraz tworząc budynki dla mieszkańców.

Zobacz także: PlayStation 5 na zdjęciu. Czy właśnie tak będzie wyglądać nowa konsola od Sony?

Bez wątpienia Anno 1800 to świetna produkcja na coraz to dłuższe zimne wieczory. Ja właśnie rozpocząłem pobieranie wersji darmowej i już wiem co będę robić w najbliższym czasie. Jeśli jesteście fanami strategii, a w szczególności tych nastawionych na ekonomię lub nigdy nie graliście w tego typu gry to zdecydowanie polecam spróbować Anno 1800!

Co myślicie o Anno 1800? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej