Chcieliście zagrać w Anno 1800? Teraz gra ta dostępna jest przez tydzień całkowicie za darmo!

Chcieliście zagrać w Anno 1800? Teraz gra ta dostępna jest przez tydzień całkowicie za darmo!

Od premiery Anno 1800 minęło już osiem miesięcy. Sam grałem przez kilka dni w nieopublikowaną jeszcze wersję beta i wciągnęła mnie na naprawdę wiele godzin. Jeśli lubicie strategie to właśnie nadarzyła się okazja by zagrać w tę produkcję przez siedem dni całkowicie za darmo!

Anno 1800 za darmo!

Akcja trwa od dziś (czyli 11 grudnia) do 18 grudnia tego roku. Anno 1800 dostępne jest zarówno w sklepie Uplay jak i w Epic Games Store. Oczywiście grę należy pobrać na dysk swojego komputera, a następnie pozostaje cieszenie się rozgrywką. Ważną kwestią jest to, że wszystkie zapisane gry z darmowej wersji nie będą mogły być przeniesione do pełnej wersji. Tym samym jeśli Anno 1800 podbije wasze serca podczas darmowego tygodnia i zdecydujecie się na zakup to będziecie musieli rozpoczynać wszystko od początku. Z okazji darmowego tygodnia wszystkie trzy edycje gry zostały przecenione o nawet 55% zarówno w sklepie Epic Games Store jak i Uplay.

Chcieliście zagrać w Anno 1800? Teraz gra ta dostępna jest przez tydzień całkowicie za darmo!

Czym jest Anno 1800? Myślę, że tego tytułu nie trzeba przedstawiać jakimkolwiek fanom strategii ekonomicznych. Gra osadzona jest, jak sama nazwa wskazuje, w okolicach roku 1800 czyli w czasach rewolucji przemysłowej. Oprócz kampanii fabularnej nie zabrakło także trybu swobodnego, w którym tak naprawdę wszystko zależy od nas. Oczywiście strategia ma to do siebie, że mechanika tak naprawdę od wielu lat wygląda tak samo. Zaczynamy grę z niewielką liczbą osadników, a następnie musimy stworzyć własne imperium opracowując kolejne technologie, pozyskując surowce oraz tworząc budynki dla mieszkańców.

Zobacz także: PlayStation 5 na zdjęciu. Czy właśnie tak będzie wyglądać nowa konsola od Sony?

Bez wątpienia Anno 1800 to świetna produkcja na coraz to dłuższe zimne wieczory. Ja właśnie rozpocząłem pobieranie wersji darmowej i już wiem co będę robić w najbliższym czasie. Jeśli jesteście fanami strategii, a w szczególności tych nastawionych na ekonomię lub nigdy nie graliście w tego typu gry to zdecydowanie polecam spróbować Anno 1800!

Co myślicie o Anno 1800? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!