Strona główna Producenci Sony PlayStation 5 na zdjęciu. Czy właśnie tak będzie wyglądać nowa konsola od...

PlayStation 5 na zdjęciu. Czy właśnie tak będzie wyglądać nowa konsola od Sony?

-

W ostatnich tygodniach czy miesiącach widzieliśmy naprawdę sporo szkiców, renderów czy grafik, które miały rzekomo przedstawiać przyszłoroczną konsolę Sony. Teraz jednak w sieci pojawiły się zdjęcia rzeczywistego urządzenia, które jest niczym innym jak PlayStation 5 w wersji deweloperskiej. Czy właśnie tak będzie wyglądać sprzęt, który trafi do sprzedaży?

Sony PlayStation 5

Prawda jest taka, że we wcześniejsze szkice czy rendery mało kto wierzył. Na grafikach tych PlayStation 5 wyglądała bardzo futurystycznie i ciężko było sobie wyobrazić, że właśnie tak wyglądająca konsola trafi do regularnej sprzedaży. Teraz już wiemy, że poprzednie plotki i przecieki przedstawiały właśnie deweloperską wersję nadchodzącej nowości Sony. Oczywiście wersje deweloperskie urządzeń nie muszą wyglądać tak jak końcowy produkt. Producenci tworzą je i wysyłają do twórców oprogramowania czy gier po to, aby ci mogli już teraz tworzyć swoje produkcje na coś co my, użytkownicy, otrzymamy dopiero pod koniec 2020 roku.

Wcześniejsze rendery przedstawiające PlayStation 5

Deweloperska wersja PlayStation 5 wygląda naprawdę ciekawie i mi przypadła do gustu. Przyznam szczerze, że na nową konsolę japońskiego producenta czekam z niecierpliwością i zapewne niezależnie od tego jak będzie wyglądać zdecyduje się na jej zakup, ale nie pogardziłbym właśnie takim wyglądem jak w przypadku wersji deweloperskiej. Ciekawie wygląda także niewielki ekranik z prawej strony, ale bardzo możliwe, że nie znajdziemy go w finalnej wersji konsoli. Ten może służyć deweloperom do testowania gier czy nawet jako miejsce, w którym będą mogli stale monitorować parametry urządzenia.

Zobacz także: Już wiemy jakie gry będą dostępne w abonamencie PlayStation Plus w grudniu!

Bardzo możliwe, że finalna wersja PlayStation 5 będzie wyglądać zupełnie inaczej niż to co zobaczyliśmy teraz. Tak naprawdę musimy uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i poczekać na kolejne przecieki i przedpremierowe informacje na ten temat. Sony najprawdopodobniej zaprezentuje światu PlayStation 5 w grudniu przyszłego roku, a do samej premiery japoński producent będzie chciał utrzymać wszystko w tajemnicy.

Co myślicie o wyglądzie wersji deweloperskiej Sony PlayStation 5? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej