PlayStation 5 na zdjęciu. Czy właśnie tak będzie wyglądać nowa konsola od Sony?

PlayStation 5 na zdjęciu. Czy właśnie tak będzie wyglądać nowa konsola od Sony?

W ostatnich tygodniach czy miesiącach widzieliśmy naprawdę sporo szkiców, renderów czy grafik, które miały rzekomo przedstawiać przyszłoroczną konsolę Sony. Teraz jednak w sieci pojawiły się zdjęcia rzeczywistego urządzenia, które jest niczym innym jak PlayStation 5 w wersji deweloperskiej. Czy właśnie tak będzie wyglądać sprzęt, który trafi do sprzedaży?

Sony PlayStation 5

Prawda jest taka, że we wcześniejsze szkice czy rendery mało kto wierzył. Na grafikach tych PlayStation 5 wyglądała bardzo futurystycznie i ciężko było sobie wyobrazić, że właśnie tak wyglądająca konsola trafi do regularnej sprzedaży. Teraz już wiemy, że poprzednie plotki i przecieki przedstawiały właśnie deweloperską wersję nadchodzącej nowości Sony. Oczywiście wersje deweloperskie urządzeń nie muszą wyglądać tak jak końcowy produkt. Producenci tworzą je i wysyłają do twórców oprogramowania czy gier po to, aby ci mogli już teraz tworzyć swoje produkcje na coś co my, użytkownicy, otrzymamy dopiero pod koniec 2020 roku.

PlayStation 5 na zdjęciu. Czy właśnie tak będzie wyglądać nowa konsola od Sony?
Wcześniejsze rendery przedstawiające PlayStation 5

Deweloperska wersja PlayStation 5 wygląda naprawdę ciekawie i mi przypadła do gustu. Przyznam szczerze, że na nową konsolę japońskiego producenta czekam z niecierpliwością i zapewne niezależnie od tego jak będzie wyglądać zdecyduje się na jej zakup, ale nie pogardziłbym właśnie takim wyglądem jak w przypadku wersji deweloperskiej. Ciekawie wygląda także niewielki ekranik z prawej strony, ale bardzo możliwe, że nie znajdziemy go w finalnej wersji konsoli. Ten może służyć deweloperom do testowania gier czy nawet jako miejsce, w którym będą mogli stale monitorować parametry urządzenia.

Zobacz także: Już wiemy jakie gry będą dostępne w abonamencie PlayStation Plus w grudniu!

Bardzo możliwe, że finalna wersja PlayStation 5 będzie wyglądać zupełnie inaczej niż to co zobaczyliśmy teraz. Tak naprawdę musimy uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i poczekać na kolejne przecieki i przedpremierowe informacje na ten temat. Sony najprawdopodobniej zaprezentuje światu PlayStation 5 w grudniu przyszłego roku, a do samej premiery japoński producent będzie chciał utrzymać wszystko w tajemnicy.

Co myślicie o wyglądzie wersji deweloperskiej Sony PlayStation 5? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!