Chińskie smartfony zgarniają wszystkie europejskie nagrody EISA

Chińskie smartfony zgarniają wszystkie europejskie nagrody EISA

Bez wątpienia chińskie firmy zajmujące się produkcją przede wszystkim smartfonów rozwijają się w wyjątkowo szybkim tempie. Jeszcze jakiś czas temu marki te były uznawane za producentów kopii urządzeń bardziej znanych gigantów, ale teraz zgarniają one wszystkie europejskie nagrody!

Nagrody EISA Awards rozdane

Jedną z sześciu kategorii w EISA Awards są właśnie urządzenia mobilne. Największe powody do zadowolenia ma tak naprawdę firma Huawei. Flagowiec chińskiego giganta został okrzyknięty najlepszym smartfonem na rynku mobilnym. P30 Pro takie wyróżnienie zawdzięcza przede wszystkim czterem aparatom tylnym, które zapewniają świetną jakość zdjęć nawet w bardzo słabych warunkach oświetleniowych. EISA zwraca także uwagę na niesamowity zoom, genialny wyświetlacz z szybkim czytnikiem linii papilarnych oraz wyjątkowo długi czas pracy na jednym ładowaniu.

huawei p30 pro
Huawei P30 Pro

To jednak nie jedyna nagroda EISA Awards. OnePlus 7 Pro został okrzyknięty najbardziej zaawansowanym technologicznie smartfonem. Osoby przyznające wyróżniania zwracają uwagę na genialną wydajność Snapdragona 855, który w połączeniu z aż 12 GB RAM-u spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ciekawostką jest także świetnie wykonany wysuwany aparat do zdjęć typu selfie, który ma wytrzymać długie lata używania. Według EISA OnePlus wyznacza w pewnym sensie nową jakość na rynku mobilnym.

oneplus 7 pro wysuwany aparat
OnePlus 7 Pro

Które z urządzeń może pochwalić się najlepszym stosunkiem ceny do możliwości? Myślę, że tutaj większość z was postawiłaby na Xiaomi Redmi Note 7 i dokładnie tą samą drogą poszło EISA przyznając swoją nagrodę. Średniak chińskiego producenta cieszy się gigantyczną popularnością i nic nie wskazuje na to, aby nagle miał ją stracić. Ostatnią z nagród otrzymał Honor 20 Pro. Smartfon ten został okrzyknięty najlepszym telefonem lifestyl’owym, który ma podbić przede wszystkim serca młodszych użytkowników szukających topowych rozwiązań w niższej cenie niż u konkurencji.

redmi note 7
Redmi Note 7

Co myślicie o EISA Awards? Zgadzacie się z tymi wyborami? A może waszym zdaniem jakieś smartfony bardziej zasłużyły na uznanie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!