Cities: Skylines II zapowiedziane przez Paradox Interactive!

Cities: Skylines II

Paradox Interactive ujawniło wczoraj (06.03.2023) zwiastun gry Cities: Skylines II. Za produkcję nowej gry odpowiada studio Colossal Order, które stworzyło również pierwszą odsłonę z 2015 roku.

Cities: Skylines II – Announcement Trailer

Cieszący się niemałą popularnością City Builder z 2015 roku miał stanowić konkurencję dla owianego kontrowersjami SimCity z 2012 roku. Gracze ochoczo przenieśli się na produkcję Paradox Interactive, gdyż ta, w odróżnieniu od tytułu od Electronic Arts, nie wymagała stałego połączenia z internetem, oferowała znacznie większą przestrzeń do budowy miast i była otwarta dla społeczności modderów, która do dziś pobudza grę do życia.

Zaprezentowana na evencie Paradox Announcement Show 2023 gra Cities: Skylines II ma być bogatym sandboxem, w którym będziemy budować, rozwijać i utrzymywać miasto w dobrym stanie, aby dbać o poziom zadowolenia mieszkańców. Nadchodząca produkcja w pełni realizuje system ekonomii, komunikacji miejskiej, urozmaiconych perspektyw konstrukcyjnych oraz zaawansowanych możliwości modderskich.

Paradox Announcement Show 2023

Cities: Skylines II ukaże się na PC (dostępność na platformie Steam) oraz konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5. Data premiery, cena, ani wymagania sprzętowe nie zostały jeszcze ujawnione. Wiemy jedynie, że premiera ma mieć miejsce jeszcze w tym roku.

Źródło: YouTube (Cities: Skylines)

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!