Co powiecie na Motorole z rysikiem? Taki smartfon może być blisko…

Motorola One Zoom pudełko

Rysik w smartfonach kojarzy mi się bardziej z Samsungami z serii Note. Okazuje się jednak, że Motorola może już niedługo pokazać własnego smartfona obsługującego to rozwiązanie!

Motorola z rysikiem? Na to wygląda!

Rysik w smartfonach wypalił chyba tylko Samsungowi przy serii Note. Swoich sił próbowało tutaj także LG w telefonach Stylo, jednak obiło się to raczej bez echa. Teraz jednak bardzo możliwe jest, że telefon ze stylusem w zestawie pokaże także Motorola, a wszystko przez przeciek od Evana Blassa!

Zgodnie z opublikowanym renderem, nieznany telefon tego producenta nie tylko dostanie rysik, ale pojawi się także z dziurą w ekranie. Ponadto dolna ramka nie będzie należała do najcieńszych (a skoro sam render to sugeruje, to w rzeczywistości może być jeszcze gorzej).

motorola rysik

Jeśli natomiast chodzi o sam rysik, to wszystko wskazuje, że nie będzie to rozwiązanie znane z Samsunga, a więc rysik aktywny. Wygląda na to, że Motorola pójdzie po linii najmniejszego oporu i po prostu będzie to dotykowy rysik z gumką na końcu, który ma po prostu imitować nasz palec. A więc rozwiązanie takie, jakie znaleźć można w niektórych długopisach, które świetnie sprawdza się podczas odręcznego pisania lub też rysowania na smrtfonie.

Niestety nic nie wiadomo na temat daty premiery nowego modelu, ani tego, jaka może być jego nazwa. Evan Blass podaje, że nie jest to Motorola Edge+. Nie ma także informacji na temat prawdopodobnej specyfikacji, choć nie liczyłbym na to, że będzie to coś więcej niż średniopółkowiec. Jedyne czego można być pewnym, to że telefon zadebiutuje z Androidem 10 na pokładzie – w końcu wszystkie telefony Motoroli pracują na czystym systemie od Google, więc jest to bardziej niż oczywiste.

Co myślicie o rysiku w telefonie Motorola? Czy takie rozwiązanie ma sens i sprawdzi się?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!