Colin McRae Rally DiRT 4 do kupienia za mniej niż 5 złotych!

Colin McRae Rally DiRT 4 do kupienia za mniej niż 5 złotych!

Z serią gier Colin McRae Rally jestem związany już od dawnych lat, kiedy to jeszcze grałem w wersję 02, później 03, 04 oraz 2005. Po kilku latach do serii powróciłem grając w DiRT 2. Od jakiegoś czasu natomiast zbieram nowe wersje Colina na koncie Steam. Dzięki najnowszej promocji do mojej kolekcji dołączył DiRT 4, a zapłaciłem tylko kilka złotych!

Colin McRae Rally to popularna seria mająca w swojej nazwie imię i nazwisko nieżyjącego już szkockiego kierowcy rajdowego Colina McRae tworzona przez brytyjskie studio Codemasters. Gra liczy sobie aż 13 wersji, gdzie najnowszymi są DiRT 5, DiRT Rally 2.0 oraz DiRT 4. Sam grałem w wiele gier z tej serii, a od jakiegoś czasu zacząłem je kolekcjonować. Teraz do mojej biblioteki dołączył DiRT 4.

DiRT 4 do kupienia za 1 EUR!

W wyjątkowo atrakcyjnej cenie DiRTa 4 możemy zdobyć dzięki sklepowi Fanatical. Jak więc skorzystać z promocji? Przede wszystkim musimy założyć konto w sklepie Fanatical.com. Warto od razu potwierdzić adres e-mail, bowiem będzie to nam póżniej potrzebne. Następnie przechodzimy na >>tę stronę<< i wybieramy grę Colin McRae DiRT 4 (warto zapoznać się z resztą promocji, jednak to właśnie gra studia Codemasters wydaje mi się być najlepszym wyborem).

Colin McRae Rally DiRT 4 do kupienia za mniej niż 5 złotych!
Strona promocji w sklepie Fanatical

Wypełniając odpowiedni formularz zauważymy, że cena produktu spada z 16,79 do 1 EUR (około 4,50 PLN). Za grę możemy zapłacić na różne sposoby, na przykład kartą płatniczą i PayPalem. Po zakupie otrzymamy specjalny kod, który musimy zrealizować na platformie Steam (jeśli nie mamy tam konta, to musimy je założyć). Aby go zrealizować należy uruchomić aplikację Steam, z dolnego paska wybrać Dodaj grę, a w menu kontekstowym kliknąć na Aktywuj grę w Steam. Po wpisaniu tam wcześniej otrzymanego klucza gra powinna pojawić się w naszej bibliotece Steam.

DiRT 4 jest świetną grą, a do tego niezbyt wymagającą. Ja ją bez problemu uruchomiłem na laptopie Asus Zenbook z procesorem Intel i5-4200U, układem graficznym NVIDIA GeForce 840M oraz z systemem Pop!_OS 20.10 (tak, DiRT 4 jest natywnie dostępny na Linuxa).

Graliście kiedyś w Colin McRae Rally? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!