Control już dziś na Nintendo Switch!

Control już dziś na Nintendo Switch!

Kolejna warta uwagi gra przygodowa już teraz trafia na Nintendo Switch. Kolekcja gier na konsoli powiększa się coraz szybciej, a mi już brakuje pieniędzy w portfelu.

Czym jest Control?

Jest to przygodowa gra akcji opracowana przez Remedy Entertainment. Tytuł długo dostępny był tylko na Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One. Już dzisiaj gra dostępna jest oficjalnie na konsolę Nintendo Switch, co bardzo mnie cieszy bo tytuł jest naprawdę ciekawy i ma mnóstwo pochlebnych opinii.

Control już dziś na Nintendo Switch!

Jak zagrać?

Żeby rozpocząć rozgrywkę, gracz musi posiadać konto Nintendo Switch i dość szybkie połączenie internetowe. Grać bowiem będzie można tylko przez chmurę. Aby zakupić tytuł, gracze będą musieli pobrać aplikację, która będzie sprawdzać czy ich internet poradzi sobie z utrzymaniem gry. Przy rozłączeniu z wifi gra automatycznie się wyłącza. Dostęp do gry będzie nas kosztować 39,99 USD czyli 160zł! Co jak na Nintendo jest dość przyjemną kwotą.

Control już dziś na Nintendo Switch!

Troszkę fabuły…

Gra sama w sobie ma dość dziwną i niepokojącą atmosferę. W grze ukazuje nam się główna bohaterka – Jesse, która jest szefową Federalnego Biura Kontroli rozpoczyna badania siedziby FBC i broni jej przed zaginającym rzeczywistość Hissem. Także fabularnie gra wydaje się dość nietypowa, a przynajmniej ja czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Uważam, że warto poświęcić na nią trochę swojej uwagi i zawartość swojego portfela – i mówi wam to studentka, także serio warto!

Zdecydujecie się na zakup gry na swoje konsole?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!