Strona główna Aktualności Croudfunding Xiaomi zbiera na figurki bohaterów z uniwersum Marvela

Croudfunding Xiaomi zbiera na figurki bohaterów z uniwersum Marvela

-

Niedawno świat pożegnał Stan’a Lee, człowieka, który odpowiadał za stworzenie Spider-Mana. No chyba nie powiecie mi, że nikt nie kojarzy tego superbohatera z komiksów Marvela. Xiaomi chce wypuścić mini-figurki bohaterów z tego uniwersum, na co zbiórkę rozpoczęli na swojej platformie croudfundingowej.

Wielu z nas chciał mieć coś z tego uniwersum za dzieciaka

Jako mały Kowalski byłem wielkim fanem tych postaci. Zbierałem jakieś karty kolekcjonerskie, gazetki, zabawki, wszystko. Nawet pierwszą grą kupioną na Xboxa 360 był właśnie Spider-Man. Brakowało mi tylko takiej ładnej kolekcji figurek. Teraz, dzięki Xiaomi, będę mógł spełnić swoje dziecięce marzenia, bowiem chcą wypuścić serię mini-figurek superbohaterów Marvela.

xiaomi marvel

Wyglądają one po prostu świetnie! Uważam, że każdy fan Marvela powinien mieć takie w swojej kolekcji. Wykonane są z miedzi i tak jak możecie zobaczyć na obrazku, jest ich łącznie 8. Mamy tu takie postacie jak: Spider-Man, Hulk, Kapitan Ameryka, Thor, Iron Man, War Machine, Loki oraz Hulkbuster. Producent twierdzi, że mają odpowiednie licencje, m. in. Marvela, na ich wypuszczenie. Są one dość małe, najmniejsze mają wymiary 10 x 10 x 12 cm, a największa, Hulkbuster – 18 x 13 x 15 cm. W sam raz do postawienia na półkę, ozdobienia biurka itp.

Jest tylko jedna kwestia… Cena, która nie należy do najniższych. Zestaw wszystkich 8 figurek będzie kosztował aż 2999 juanów, czyli ~1630 złotych. Oczywiście, istnieje możliwość kupna ich osobno. Cena za jedną zależna jest od jej wymiarów. Za Kapitana Amerykę, Spider-Man’a, Iron Man’a, Loki’ego, War Machine i Thora zapłacimy po ok. 200zł, natomiast za Hulk’a i Hulkbuster’a – mniej więcej 255 zł.

xiaomi marvel

Trzeba przyznać, nie jest to mało. Jednakże, są one wykonane z miedzi i są po prostu ładne. Tak więc cena jest całkiem adekwatna do produktu, nie mamy tu do czynienia z tandetnym plastikiem, który zaraz się połamie przy pierwszym lepszym stuknięciu. Pierwsza partia realizowania zamówień ma odbyć się już dokładnie w dzień Bożego Narodzenia, a druga 20 stycznia, po Nowym Roku. Może i ja bym się skusił na takiego Spider-Mana stojącego na moim stanowisku pracy…

Mamy tu fanów Marvela chętnych na takie figurki? Piszcie w komentarzach!

Marcin Kowalski
Mieszkam w Lublinie i jestem uczniem 4 klasy technikum na profilu technik informatyk. Swoją przygodę ze smartfonami zacząłem już w 2012 roku i do dzisiaj rozwijam swoją pasję związaną z nimi. Ze słuchawkami nie rozstaję się nawet na krok

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej