Padł oficjalny komentarz na temat metra w Cyberpunk 2077. Wiemy, czy zostanie dodane

cyberpunk 2077

Po wyjściu aktualizacji 1.5 do Cyberpunka 2077 gracze natrafili na pewną ciekawostkę wewnątrz gry, która mogłaby sugerować, że w Night City, w którejś z przyszłych aktualizacji, pojawi się system metra.

Metra w Cyberpunku 2077 nie będzie

Poinformował o tym jeden z użytkowników Reddita, który w trakcie korzystania z przeglądarki internetowej wewnątrz gry studia CD Projekt RED natknął się na ciekawą grafikę. Przedstawiała ona domenę firmy NCART, która miała odpowiadać za system kolejowy w Night City. Gracze zaczęli spekulować, że ten komunikat może oznaczać, iż Cyberpunk 2077 doczeka się działającego systemu metra. Inni z kolei zauważyli, że ta zawartość jest obecna w grze od momentu premiery, więc jest jedynie śladem poprzednich planów studia.

Ta informacja wzbudziła nadzieje niektórych graczy, ale zostały one szybko ugaszone. Marcin Momot, przedstawiciel polskiego studia, podkreślił, że twórcy nie mają w planach wprowadzenia metra do gry. Oczywiście plany mogą ulec zmianie, ale jeśli tak będzie, to na pewno nie w najbliższym czasie. Myślę, że na razie musimy pogodzić się z faktem, że w grze opcji podróży nie ma.

Alternatywnym rozwiązaniem jest wykorzystanie modyfikacji o nazwie Metro System, która dodaje do gry Cyberpunk 2077 dziewiętnaście stacji pozwalających na odbycie podróży po Night City, Obecnie jest ona jednak niekompatybilna z patchem 1.5. Moda znajdziecie na nexusmods.com.

Źródło: gry-online.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!