Cyberpunk 2077 na Google Stadia?

Cyberpunk 2077 na Google Stadia?

Czy gra od CD Projekt Red zadebiutuje na platformie streamingowej Google Stadia? Wszyscy jesteśmy tego bardzo ciekawi, ale czy to prawda?

Kiedy się dowiedzieliśmy?

Informacja o tym, że gra może być dostępna na platformie streamingowej Google doszła do nas podczas czwartej odsłony wydarzenia “Night City Wire”. CD Projekt zapowiedział tam rozpoczęcie przedsprzedaży za pomocą Google Stadia, która jest ogólnodostępna na wszystkich urządzeniach, jednak na razie tylko w kilkunastu krajach. Na wydarzeniu, oprócz nowej platformy, zaprezentowali również masę samochodów, takich jak Porsche 911 Turbo, które oficjalnie znajdzie się w grze.

Cyberpunk 2077 na Google Stadia?

Czym jest Cyberpunk i dlaczego Google Stadia?

Według wypowiedzi jednego z pracowników CD Projekt Red Michała Nowakowskiego, Cyberpunk to najlepszy i najbardziej ambitny tytuł jaki do tej pory stworzyli. Dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowania rozgrywki, wersja na Stadię pozwoli każdej osobie rozpocząć rozgrywkę bez konieczności pobierania lub instalowania gry natychmiast po jej premierze. Cyberpunk 2077 już 19 listopada ukaże się na PC, Xbox One, PlayStation 4. Wersje gry na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały również na Xbox Series X oraz PlayStation 5. Grę czeka także aktualizacja dzięki której będzie lepiej funkcjonować na nowszych konsolach.

Co sądzicie o Cyberpunk 2077 na Google Stadia?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!