Który quest w Cyberpunku 2077 podoba Wam się najbardziej? CD Projekt RED pyta

cyberpunk 2077

Premiera Cyberpunka 2077 krótko mówiąc nie była najbardziej udana. Po początkowych pozytywnych recenzjach przyszła pora na ogrom krytyki ze strony graczy. Największym problemem było bardzo kiepskie działanie gry na konsolach poprzedniej generacji oraz różnice pomiędzy tym, co trafiło do finalnej wersji CP2077, a tym co było zapowiadane na poprzednich gameplay’ach.

Najlepsze misje z Cyberpunka 2077

Paweł Sasko, który jest Lead Quest Designerem Cyberpunk 2077, jest znany między innymi z prowadzenia transmisji na żywo z gry na Twitchu, gdzie ujawnia sporo ciekawostek. Napisał on na Twitterze, że jego zespół od zadań w grze szuka feedbacku. Projektanci są ciekawi, jak gracze odbierali dane zadania. Istotne jest to, co według graczy wyszło bardzo dobrze. Zebrana wiedza może pomóc w dalszym rozwoju Cyberpunka 2077.

Być może ta wiedza może się przydać do rozwoju dodatków fabularnych do Cyberpunka 2077. Na razie dostaliśmy drobne DLC w postaci skórek, a wiadomo, że CD Projekt RED planuje wydanie rozszerzeń podobnych do Serca z Kamienia oraz Krwi i Wina znanych nam z Wiedźmina.

Jeśli spojlery nie są Wam straszne, to możecie sprawdzić jakie są najbardziej lubiane przez graczy misje. Zgadzacie się z większością?

Źródło: whatsnext.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!