Cyberpunka 2077 pobierzecie innego dnia niż 10 grudnia!

cyberpunk 2077

Mamy to! Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że premiera gry studia CD Projekt RED jest pewna na 2077%. Jeśli zgubiliście się już w tym całym przekładaniu, to przypominamy, że aktualną datą wydania Cyberpunka 2077 jest 10 grudnia. Gra cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem, więc pobieranie jej tego dnia mogłoby być sporym wyzwanie dla całej infrastruktury. Pamiętacie darmowe GTA V na Epic Games? Gra znalazła tylu amatorów chętnych na rozgrywkę w tym samym dniu, że serwery drastycznie zwolniły. Teraz powinniśmy uniknąć takiej sytuacji.

Sprawdź kiedy jest Twoja pora

Gra zadebiutuje w Polsce 10 grudnia o północy na konsolach Xbox i PlayStation oraz o 01:00 w nocy na PC. Preload, czyli możliwość wcześniejszego pobrania na Xboxa będzie już 3 grudnia o 17:00, a na PlayStation – 8 grudnia. Preload na GOG-u, czyli tam, gdzie złożono około jedną trzecia zamówieni w przedsprzedaży, odbędzie się 7 grudnia o godzinie 12:00, a na Steamie i Epicu o godzinie 17:00.

Cyberpunka 2077 pobierzecie innego dnia niż 10 grudnia!

Ciekawostką jest fakt, że z racji różnic w strefach czasowych grę najszybciej dostaną osoby z Nowej Zelandii. Warto jednak poczekać na swój czas, a w tym czasie wystrzegać się spoglądania w internet, bo z pewnością pojawi się w nim dużo spojlerów.


Materiały pojawiają się już teraz, bo za sprawą kolejnej wpadki, egzemplarze gry powędrowały do pierwszych kupujących. Były to także wersje kolekcjonerskie, których szczęśliwi posiadacze pochwalili się zdjęciami.


Macie już zamówienie w przedsprzedaży i czekacie na to kiedy będziecie mogli pobrać grę czy dopiero zdecydujecie się na zakup? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!