Cyberpunk 2077 jest już w rękach pierwszych graczy. Możecie obejrzeć gameplay z rozgrywki

Cyberpunk 2077 jest już w rękach pierwszych graczy. Możecie obejrzeć gameplay z rozgrywki

Do premiery gry zostało już tylko 17 dni i wszystko wskazuje na to, że Cyberpunk 2077 koniec końców wyjdzie. Jak wiecie, pojawiły się ogromne wątpliwości co do tego, bazując na plotkach – tych od osób zajmujących się podobną branżą czy znanych leakerów – można było uwierzyć, że produkcja pojawi się na rynku dopiero w 2077 2021 roku.

W sieci pojawił się gameplay z gry na konsoli PS4

Głównym problemem, który uniemożliwiał wydanie gry, była słaba optymalizacja na wszystkie platformy. Najprawdopodobniej chodziło tutaj o konsole obecnej generacji, którym brakowało mocy obliczeniowej. REDzi w tym tygodniu pokazali rozgrywkę w specjalnym odcinku Night City Ware na konsolach Xbox One X. Gra działa, czyli może zostać wydana. Myślę, że istnieje jeszcze sporo niedopracowanych i niezoptymalizowanych elementów, ale poprawki pojawią się w grudniu, w patchach, które przygotuje producent.

Zobacz też: Cyberpunk 2077 – poznaliśmy szczegółowe wymagania sprzętowe

Dziś w sieci pojawił się kolejny niezbity dowód na to, że gra najprawdopodobniej zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku. Niektórzy żartowali sobie, że Cyberpunk 2077 w ogóle nie istnieje, a źródłem zarobku jest ogromny hype powstały wokół produkcji. Cóż, nie mieli oni racji. Gra jak najbardziej istnieje i działa także na konsoli PlayStation 4. Okazało się, że ktoś zdobył kopię, a także uwiecznił swoją rozgrywkę w materiale wideo, który krąży po sieci. Sama gra prezentuje się dobrze, choć widać też pewne niedoróbki.

Co ciekawe, śmiałek, który najprawdopodobniej ukradł kopię gry, postanowił ją sprzedać. Ogłoszenie z dwiema płytami w cenie jedynie 85$ pojawiło się w serwisie aukcyjnym. Myślę jednak, że ta kwota nie pokryje kary za kradzież gry i próbę jej sprzedaży.

Jak podoba Wam się przeciekowy gameplay? Macie zamiar kupić grę? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!