To koniec Cyfrowego Polsatu i Ipli. Na ich miejsce wejdzie nowa usługa

polsat

Cyfrowy Polsat i Ipla to marki dobrze znane przez większość Polaków. Jak się jednak okazuje, te nazwy już niedługo znikną i zostaną zastąpione innymi.

Cyfrowy Polsat i Ipla znikną. Powitajcie Polsat BOX i Polsat GO

Grupa Polsat Plus wprowadza spore zmiany w swoich usługach oraz nawet samych nazwach. Jakiś czas temu odświeżono loga usług, jednak teraz stanie się coś znacznie większego. Mowa tu o rebrandingu zarówno Cyfrowego Polsatu, jak i Ipli.

Cyfrowego Polsatu chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Jest to usługa wykupiona przez wielu i daje im dostęp do telewizji satelitarnej. Ipla natomiast to jedna z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich usług VOD. Pamiętam, że nawet na moim starym dekoderze Cyfrowego Polsatu była ona dostępna – wystarczyło wpiąć kabel Ethernet. Obydwie usługi jednak znikną z rynku i zostaną zastąpione nowymi.

Już niedługo Cyfrowy Polsat będzie nazywać się Polsat BOX, a Ipla – Polsat GO. Pierwsza będzie oferować odpłatny dostęp do wielu kanałów od Telewizji Polsat i innych nadawców, a druga natomiast udostępni nieodpłatnie treści Telewizji Polsat. Nowe marki reklamowane są hasłem “Wybierz swoje wszystko”.

cyfrowy polsat
(fot. Wirtualne Media)

Niestety, nie wiemy kiedy nowe nazwy usług zostaną wprowadzone, jednak zapewne stanie się to już niedługo. Już jakiś czas Grupa Polsat Plus mówiła, że zmiany będą ogromne i będą wprowadzane stopniowo w ciągu kilku etapów.

Źródło: Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!