Czarny Piątek to było dla Was za mało? Przyszykujcie się na Cyber Monday w x-kom!

Cyber Monday x-kom

Jeśli po piątkowych promocjach czujecie niedosyt, to poczekajcie do jutra! Jak być może większość z Was wie, jest to kolejny dzień promocji zwany Cyber Monday. W tym dniu kupicie wiele przecenionych produktów w sklepie x-kom!

Cyber Monday w sklepie x-kom!

Być może tego dnia nie znajdziemy już takich promocji, jak w ten piątek, natomiast wciąż mamy szansę dorwać wiele produktów sporo taniej. Z okazji Cyber Monday sklep x-kom przygotował kolejne wyprzedaże, które zaczną się w poniedziałek od godziny 8:00. Posiadacze aplikacji mobilnej x-kom mogą liczyć na wcześniejszy dostęp do promocji – już od godziny 7:00. Lista produktów objętych promocją ma liczyć ponad 20 tysięcy produktów, a najtańszy z nich ma kosztować mniej niż złotówkę! Największy rabat natomiast ma wynosić aż 96%.

Cyber Monday x-komJeśli chodzi o porównanie tych liczb z poprzednim rokiem, to wówczas przecenionych produktów było ponad 1600, najtańszy z nich kosztował 5 złotych, a największy rabat wynosił 75%. Tak więc jak widać, w tym roku wyprzedaż ta będzie o wiele lepsza pod tym kątem.

Czego możemy się tam spodziewać?

Pełna lista produktów, rzecz jasna, pozostaje dla nas tajemnicą, ale x-kom przedstawił nam kilka z nich na zachętę:

  • Laptop Acer Nitro 5 – 3299 zł 2699 zł – link
  • Listwa Ever Classic – 39 zł 27 zł – link
  • Smartfon Google Pixel 2 XL – 2699 zł 1599 zł – link
  • Zestaw Microsoft Wireless Desktop 900 – 199 zł 99 zł – link
  • Monitor Acer KG241YUBMIIPX – 1099 zł  799 zł – link
  • Powerbank Anker PowerCore Select 10000 mAh – 119 zł 79 zł – link

Z tych produktów bardzo zaciekawiła mnie pierwsza pozycja. Ten laptop wydaje się mieć naprawdę niezłe podzespoły, a w tej cenie może okazać się naprawdę bardzo dobrym wyborem. Jeśli szukacie niedrogiego laptopa do gier, polecam Wam się nim zainteresować. Polecam się jednak spieszyć, czuję, że mogą dość szybko zejść, a wtedy będziecie musieli obejść się smakiem.

Czekacie na Cyber Monday w sklepie x-kom? Czy będziecie polować na któryś z wyżej wymienionych sześciu produktów?

Sprawdź wszystkie okazje przygotowane przez x-kom na Cyber Monday 2019!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!