Czy właśnie tak będzie wyglądać Meizu 17? W sieci pojawiły się nowe rendery!

Czy właśnie tak będzie wyglądać Meizu 17? W sieci pojawiły się nowe rendery!

Na premierę nowego flagowca Meizu zapewne czekają wszyscy fani marki. Niemniej jednak do tej pory wygląd topowego smartfona chińskiego producenta pozostawał tajemnicą. Teraz w sieci pojawiły się rendery, które mają przedstawiać zarówno front jak i plecki modelu oznaczonego jako Meizu 17. Czy jest na co czekać?

Meizu 17 zapowiada się ciekawie

Oczywiście grafiki te nie zostały opublikowane przez samego producenta. To oznacza, że musimy traktować je z lekkim przymrużeniem oka, ale w wielu plotkach tego typu mogliśmy odnaleźć wiele faktów. Czy i tak będzie w tym przypadku? Tego nie możemy powiedzieć ze stuprocentową pewnością, ale jeśli faktycznie właśnie tak będzie wyglądać Meizu 17 to smartfon ten może wielu osobom przypaść do gustu. Na froncie znajdziemy spory wyświetlacz typu AMOLED z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych. Oczywiście, zgodnie z aktualnymi trendami, ramki ekranu będą dość mocno zaokrąglone, a górna i dolna ramka zostaną zmniejszone do minimum. Pojedynczy aparat do zdjęć typu selfie zostanie umiejscowiony w niewielkiej dziurce w centralnej części wyświetlacza.

Czy właśnie tak będzie wyglądać Meizu 17? W sieci pojawiły się nowe rendery!

Na pleckach natomiast zostaną umiejscowione aż cztery aparaty. Niestety na ich temat nie wiemy zbyt wiele, ale bez wątpienia chiński producent postawi na obiektyw superszerokokątny oraz teleobiektyw, ponieważ to stało się pewnego rodzaju standardem na rynku mobilnym. Oczywiście, jak przystało na flagowca, Meizu 17 powinien otrzymać Qualcomm Snapdragona 865 czyli najmocniejsza jednostkę mobilną w androidowym świecie.

Zobacz także: Stabilna wersja Flyme 8 trafia na kolejne urządzenia Meizu

Według plotek na rynku powinna pojawić się także wersja z modemem 5G, ale ta może trafić jedynie na te rynki, w których dość mocno rozwinięta jest infrastruktura sieciowa nowej generacji. Kiedy Meizu 17 może trafić na rynek? Na ten temat nie pojawiły się jeszcze jakiekolwiek informacje. Niemniej jednak premiera powinna odbyć się w pierwszej połowie tego roku. Już niedługo chiński producent powinien zdradzić nam więcej szczegółów na ten temat.

Co myślicie o tak wyglądającym Meizu 17? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!