Czytnik e-booków Kindle Paperwhite 4 w świetnej cenie. Możecie zrobić sobie prezent świąteczny już teraz

kindle paperwhite 4 2

Black Friday i Cyber Monday zbliżają się wielkimi krokami. Swoje promocje przedstawiła już większa część sklepów i fani zakupowych okazji mają w czym wybierać. Ofertę przygotował także Amazon, gdzie możemy kupić czytnik e-booków w rewelacyjnej wręcz cenie!

Kindle Paperwhite 4

Czytniki e-booków są czymś co z każdym miesiącem zdobywa coraz to większa popularność. Możliwość przenoszenia ze sobą całej biblioteki z miejsca na miejsce w niewielkim urządzeniu jest wyjątkowo wygodne. Jednymi z najpopularniejszych rozwiązań tego typu są produkty Amazonu, które najlepsze ceny osiągają w sklepie internetowym producenta. Na kilka dni przed Black Friday i Cyber Monday możemy kupić Kindle Paperwhite 4 z 8 GB pamięci wewnętrznej aż 40 euro taniej czyli za 99,99 euro co daje nam około 430 zł. W Polsce najniższa cena, według CENEO, to 709 zł, a więc w kieszeni zostaje nam jeszcze kwota, która bez problemu wystarczy na kolejne świąteczne zakupy. Jak to bywa w przypadku Amazona musimy jeszcze doliczyć różnicę w podatku VAT, a co za tym idzie końcowa cena urządzenia wyniesie 103,36 euro (około 450 zł). Za tą kwotę otrzymujemy sprzęt bezpośrednio od producenta, z darmową wysyłką i pełną gwarancją.

kindle paperwhite 4

Na Amazonie dostępna jest także tańsza wersja Kindle Paperwhite 4 z reklamami za 80 euro, ale tutaj sklep nie oferuje wysyłki do Polski. Jeśli macie jakąś rodzinę lub znajomych w Niemczech to możecie spróbować zamówić go na niemiecki adres, ale różnica w cenie jest na tyle mała, że zdecydowanie warto dopłacić do tego bez reklam. I to wszystko jeszcze przed świętami zakupowymi. Jednak Kindle Paperwhite 4 podczas Black Friday czy Cyber Monday na pewno nie będzie dostępny w jeszcze niższej cenie. Już aktualna promocja jest świetną okazją, z której warto skorzystać jeśli tylko poszukujecie czytnika e-booków. A może to dobra okazja aby zamówić już prezent świąteczny bliskiej osobie? Bez wątpienia urządzenie to wywoła uśmiech na twarzy każdego fana książek!

Zamów Kindle Papierwhite 4 8 GB w obniżonej cenie w sklepie Amazon!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!