Da Vinci Kids to aplikacja, która pomoże w nauce Waszym dzieciom!

Da Vindi Kids

W dzisiejszych czasach warto sięgać po nowoczesne materiały edukacyjne. Istnieje dużo przeróżnych aplikacji, które pomogą nam w różnych dziedzinach. Poznajcie Da Vinci Kids, aplikację, która dedykowana jest dla najmłodszych. W prosty sposób pomoże Waszym dzieciom w nauce!

Da Vinci Kids, czyli nauka przez rozrywkę

Nie od dziś wiadomo, że dobry nauczyciel musi umieć odpowiednio przekazać treści, by te mogły być zapamiętane przez uczniów. Nie zawsze jednak trafia się na takiego nauczyciela i wówczas jednym uchem słuchamy, drugim wypuszczamy. Aby zainteresować najmłodszych, dobrą metodą jest połączenie nauki z elementami rozrywki. To właśnie oferuje aplikacja Da Vinci Kids!

Da Vinci Kids

To nowoczesna forma edukacji, która może pomóc rodzicom w edukacji ich pociech. Pomoże dzieciom poznać odpowiedzi na nurtujące je pytania, zaciekawi je nauką i pomoże zrozumieć cięższe informacje. Da Vinci Kids to świetny przykład na to, by pokazać dziecku, że nauka nie musi być nudna, a jednocześnie odciąża rodziców po całym dniu pracy. Znajdziemy tam odpowiednio dobrane treści, adekwatne do wieku dziecka tak, by wszystko było dla niego zrozumiałe. W aplikacji tej znajdziemy ponad 350 godzin materiałów wideo, które pomogą w edukacji w takich dziedzinach jak matematyka, fizyka czy historia. To tylko niektóre z nich, w zasadzie dzieci znajdą tam wszystko, co może być im potrzebne. Kolejną formą edukacji, jaką znajdziemy w aplikacji Da Vinci Kids są różnego rodzaju gry. Te z kolei nauczą najmłodszych kreatywności, spostrzegawczości, a także kodowania.

Da Vinci Kids

Aplikacja ta opiera się o abonament. Cennik prezentuje się następująco:

  • 1 miesiąc – 9.99 zł;
  • 6 miesięcy – 54.99 zł (-8.25%);
  • 12 miesięcy – 59,99 zł (-49.95%).

Chyba nie muszę mówić, która opcja jest najbardziej opłacalna. W ramach jednej takiej subskrypcji możemy utworzyć 6 profili, tak więc umożliwia to użytkowanie jednego konta nawet przez sześcioro dzieci. To dobra opcja dla rodzin wielodzietnych – nie trzeba wydawać większej ilości pieniędzy ze względu na liczbę dzieci. Aplikacja ta dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Już teraz możecie ją pobrać ze Sklepu Play bądź AppStore. Na start możecie ją przetestować za darmo przez 7 dni, dzięki czemu możecie być pewni, że nie kupicie kota w worku.

Uważam, że to naprawdę ciekawy sposób na pomoc w nauce dla dzieci.
Jeśli jesteś rodzicem, pokaż swojemu dziecku tę aplikację, może
właśnie w ten sposób zachęcisz je do nauki?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!