Darmowe 6 miesięcy Amazon Prime Video od PLAY!

Darmowe 6 miesięcy Amazon Prime Video od PLAY!

PLAY przygotował dla osób, które chcą przydłużyć umowę, podpisać nową lub przenieść numer darmowe sześć miesięcy dostępu do Amazon Prime Video czyli serwisu oferującego ogromną ilość filmów czy seriali dostępnych online. Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji?

Sześć miesięcy Amazon Prime Video od Play

Promocja dotyczy wszystkich osób, które zdecydują się na przedłużenie umowy, podpisanie nowej lub też przeniesienie numeru. Co ciekawe oferta ta nie jest skierowana jedynie dla klientów indywidualnych, ale także do firm. Bardzo często z tego typu promocji nie mogą skorzystać firmy, a co za tym idzie ta przygotowana przez PLAY wydaje się wyjątkowo sensowna. Dostęp do serwisu Amazon Prime Video można aktywować w każdym salonie fioletowego operatora, a także telefonicznie (jeśli umowa była zawierana przez telefon) oraz w sklepie internetowym w momencie, gdy całość realizujemy przez internet.

Po podpisaniu umowy, przedłużeniu trwającej czy przeniesieniu numeru do PLAY otrzymamy SMS z linkiem aktywacyjnym. Następnie mamy 30 dni na założenie konta w serwisie Amazon Prime Video. Po sześciu darmowych miesiącach korzystanie z serwisu będzie możliwe, ale trzeba będzie za to zapłacić 25 zł miesięcznie. Oczywiście rezygnacja z usługi jest możliwa w dowolnym momencie, a co za tym idzie możemy skorzystać z jedynie sześciu darmowych miesięcy.

Darmowe 6 miesięcy Amazon Prime Video od PLAY!

Zobacz także: OnePlus 8 Pro może być pierwszym smartfonem tego producenta z ładowaniem bezprzewodowym

Czym jest Amazon Prime Video?

Amazon Prime Video to nic innego jak usługa oferująca dostęp do filmów czy seriali online. Sam jestem zwolennikiem Netflixa, ale bez wątpienia biblioteka przygotowana przez Amazon robi wrażenie. Oczywiście nie mogło zabraknąć także rozdzielczości 4K czy wsparcia dla technologii HDR. Jeśli wiemy, że nie będziemy mieć dostępu do sieci to zawsze możemy pobrać dany film czy serial na nasze urządzenie i oglądać je w trybie offline. Amazon Prime Video jest dostępny nie tylko na smartfony z systemem Android czy iOS, ale także na niektórych Smart TV oraz w wersji desktopowej.

Co myślicie o nowej promocji przygotowanej przez PLAY? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!