Darmowe Among Us w Epic Game Store? To nie jest sus!

Among Us

Pamiętacie ten szał na Among Us? Gra była niekwestionowanie jednym z popularniejszych tytułów pod koniec ubiegłego roku. Każdy wiedział o co chodzi w produkcji z załogą statku kosmicznego i impostorem. Teraz szał już nieco opadł, ale wkrótce może znów się pojawić, ponieważ grę można odebrać za darmo.

Among Us za darmo w Epic Games Store

Promocją uraczył nas sklep Epic Games Store. Co prawda nie jest ona jakaś ogromna… w końcu produkt InnerSloth kosztuje jedynie 17 złotych. Warto jednak taki klasyk mieć w swojej bibliotece. Koniecznie poinformujcie o okazji swoich znajomych by móc razem zagrać.

Gra z pewnością nie umarła, ponieważ twórcy dodają wciąż kolejne nowości. Jedną z nich jest mapa w postaci statku powietrznego. Są to rzeczy, które zostały zapowiedziane i jeśli pamiętacie, mogliście o tym przeczytać na naszym portalu.

Wymagania systemowe Among Us

System operacyjny:Windows 7 SP1+
Procesor:Ze wsparciem dla systemu instrukcji SSE2 (czyli nawet stare Intel Pentium czy AMD Athlon)
Pamięć RAM:1 GB
Wolne miejsce na dysku:250 MB

Among Us możecie przypisać sobie za darmo do biblioteki na stronie internetowej Epic Games Store lub bezpośrednio w aplikacji sklepu do 3 czerwca 2021 roku do godziny 17:00. Wtedy zostanie udostępniona kolejna darmowa gra, która jak na razie jest tajemnicą. Chodzą jednak głosy, że będzie to Rise of The Tomb Raider!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!