Darmowe naklejki z NFC dla starszych laptopów Huawei

huawei logo

Dzięki naklejce NFC na laptopach chińskiego giganta, Huawei, jesteśmy w stanie korzystać z funkcji Huawei Share. Umożliwia ona lepszą synchronizację pomiędzy komputerem przenośnym a smartfonem tego producenta. Huawei rozpoczyna akcję, podczas to której użytkownicy starszych laptopów z ich oferty, które nie mają tej możliwości, będą mogli za darmo otrzymać taką naklejkę.

Nowa akcja serwisowa Huawei!

Huawei umożliwia użytkownikom starszych laptopów z ich rąk rozszerzyć jego możliwości. Od teraz, w autoryzowanych punktach serwisowych tego producenta, możemy skorzystać z darmowego montażu naklejki NFC w laptopach, które tego zwyczajnie nie mają. Mowa tu o takich modelach jak:

  • MateBook X 2017;
  • MateBook D 14 2018;
  • MateBook D 15 2018;
  • MateBook 13 2018;
  • MateBook X Pro 2018.

Ci, którzy uszkodzili w jakiś sposób te naklejki w laptopach, które w standardzie mają je na wyposażeniu, również mogą z tego skorzystać. Pełną listę salonów serwisowych, w których możecie z tego skorzystać, znajdziecie TUTAJ.

Darmowe naklejki z NFC dla starszych laptopów Huawei
MateBook X Pro 2018

Dzięki temu, Huawei chce zachęcić ludzi do korzystania z Huawei Share OneHop. Umożliwia to szybką i łatwą wymianę danych między smartfonem a laptopem tego producenta. Bez problemu prześlemy w ten sposób zdjęcia, filmy, dokumenty oraz inne pliki i to bez potrzeby podłączania jakichkolwiek przewodów. Rozwiązanie łatwe i przyjemne, prawda? Oczywiście, oprócz wymaganego NFC, potrzebny jest także smartfon od nich z EMUI w wersji nie starszej jak 9.0. Jeśli chodzi o laptopa, ten musi mieć PC Manager w wersji co najmniej 9.0.1.80. Huawei Share pozwala także użytkownikom na skorzystanie z opcji Multi-Screen Collaboration. Polega ona na współdzieleniu ekranów urządzeń mobilnych z laptopami od Huawei. Do tego wymagane jest EMUI w wersji 10.0 wzwyż. Bardzo podoba mi się ta akcja ze strony chińskiego giganta. Widać, że za wszelką cenę chcą oni zrekompensować swoim klientom brak Usług Google na smartfonach. Nie ukrywajmy, jest to ogromną bolączką. Myślę, że dość dużo osób może skorzystać z tej promocji, Huawei Share z pewnością ułatwia codzienną pracę. Kto by nie chciał pozbyć się przewodów, prawda?

Co sądzicie o tej akcji od Huawei? Skorzystacie z niej?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!