Darmowe przejazdy płatnymi odcinkami autostrad? Tak, to możliwe!

A4 Elektromobilność

Część autostrad w naszym pięknym kraju zawiera w sobie odcinki, za które należy uiścić zapłatę. Są to zazwyczaj pozornie niewielkie kwoty, jednak przy częstym podróżowaniu takimi trasami mogą być one uciążliwe. Remedium na to może okazać się aplikacja SkyCash, która pewnie jest znana części z Was. Dzięki niej nasze podróże mogą stać się tańsze, bądź nawet darmowe!

SkyCash z promocją dla ludzi jeżdżących autostradą A4!

SkyCash oferuje aplikację do płacenia za różne korzystanie z różnych usług. Z jej poziomu możemy kupić bilety komunikacji w wielu miastach, czy też zapłacić za parkowanie samochodu. Dostępna jest także opcja wygodnego płacenia za przejazdy przez płatne odcinki autostrad. Obsługiwane są tylko dwa fragmenty: A1 Gdańsk – Toruń i A4 Kraków – Katowice. Promocja dotyczy drugiego z wymienionych odcinków i obowiązuje od 24 lipca do 30 września 2020 roku, bądź też do wyczerpania zapasów, cokolwiek ma to w tym przypadku znaczyć.

WWW-DARMOWE-PRZEJAZDY-A4 SkyCash

W ramach tej promocji, SkyCash zwróci nam pieniądze za co dziesiąty przejazd tym fragmentem autostrady A4. Wydaje się, że to niewielka różnica, ale może być ona odczuwalna w połączeniu z drugim aspektem korzystania z tej apki. Mianowicie, dzięki SkyCash możemy zaoszczędzić pieniądze na każdym z przejazdów, bo w aplikacji płaci się mniej niż przy pomocą karty lub gotówki w budce na bramkach. Są to 3 zł różnicy w przypadku aut osobowych, bądź też busów lub autobusów. Dla osób w większych pojazdach, czy też z większą ilością osi, będzie to 5 zł oszczędności.

Zobacz też: Ferrari Mondial na dnie kanału? Bardzo proszę, wystarczy wybrać się do Amsterdamu!

Pieniądze pieniędzmi, ale należy wspomnieć także o wygodzie. Dzięki zapisaniu naszego pojazdu do systemu SkyCash możemy oszczędzić także czas. Kamery na bramkach odczytają naszą tablicę rejestracyjną i automatycznie otworzą szlabany. Nie trzeba się zatrzymywać, pieniądze zostaną pobrane z naszej karty bez ingerencji człowieka. Fajna sprawa, jeśli chcecie z takowej opcji skorzystać to pobierzcie aplikację, w której z łatwością znajdziecie tę funkcję.

Korzystacie ze SkyCash? Jak oceniacie nową promocję?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!