Darmowy dostęp do Apple Music?

apple music logo

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z usługi Apple Music to zdecydowanie promocja dla Ciebie – możesz uzyskać darmowe pięć miesięcy z Applowską biblioteką muzyki.

Shazam i promocja

Normalnie dla nowych użytkowników Apple Music oferuje darmowy trzy miesięczny okres użytkowania. Dzięki promocji aplikacji Shazam okres dla nowych osób wydłuża się o aż dwa miesiące. Jak na przetestowanie Apple Music pięć miesięcy to zdecydowanie idealny okres by obyć się z aplikacją i jej biblioteką. Jeśli jednak byłeś już posiadaczem usługi – Shazam oferuje ci aż dwa miesiące darmowej muzyki, co też jest świetną opcją na zaoszczędzenie kilku groszy z portfela. Brzmi jak idealna opcja dla studenta.

Darmowy dostęp do Apple Music?

Jak uzyskać promocję?

Uzyskanie promocji jest wręcz banalnie proste. Nie ma żadnych haczyków ani mikro płatności. Jeżeli chcesz uzyskać darmowy okresowy dostęp do Apple Music, wystarczy pobrać aplikację Shazam. Po dodaniu aplikacji do swojej biblioteki musimy odtworzyć na niej wybrany przez siebie utwór korzystając z wbudowanej tam funkcji rozpoznawania muzyki a następnie znaleźć pojawiający się komunikat o darmowym okresie w usłudze Apple Music. I cyk, gotowe. Nie trzeba zbytnio się napracować, a samo Apple Music ma w swojej bibliotece całkiem ciekawe tytuły. Mimo, że osobiście jestem niezłomną fanką Spotify z pewnością przetestuje jeszcze przeze mnie nie używane Apple Music – jak darmowe, to aż żal nie spróbować.

A Wy, planujecie skorzystać z darmowego okresu w Apple Music?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!