Darmowy kupon na 40zł przy pobraniu Rocket League!

Darmowy kupon na 40zł przy pobraniu Rocket League!

Nie wiem ilu z was miało okazję zagrać w tą gierkę, ale jest ona na pewno warta chwili uwagi, zwłaszcza, że uzyskała ostatnio całkiem spory update, który trochę wam przybliżę.

Co to jest Rocket League?

Jest to gra sportowa wydana przez studio Psyonix. Jest to wysokooktanowe połączenie piłki nożnej z jazdą samochodem! W grę możemy zagrać samemu, lub ze znajomymi w trybie sieciowym – o wiele bardziej polecam wam tą drugą opcję, ponieważ według mnie daje o wiele więcej frajdy.

Co w nowej aktualizacji?

Jednymi z ważniejszych zmian są takie rzeczy jak połączenie platform, a więc już teraz gracze będą mogli połączyć się z Epic Games! Ciekawym bonusem dla już grających są nowe itemki, które zostały ujawnione w lipcu tego roku (Golden Cosmos Boost, Tytuł „Est. 20XX”, Banner Huntress Player, DLC z logo Rocket League) zostaną automatycznie dodane do ekwipunku po wejściu aktualizacji. Oprócz tych rzeczy wejdą mniejsze udogodnienia takie jak: szybsze czaty Heatseekers w meczach prywatnych, większa pula rzeczy do wymiany, nowy poziom trudności botów oraz zaktualizowane menu zmiany w osiągnięciach.

Darmowy kupon na 40zł przy pobraniu Rocket League!

Co zastaniemy w Free to Play?

Gra będzie dostępna w platformie Epic Games, mało tego, jeśli dodacie ją do swojej biblioteki od 23 września do 23 października dostaniecie kupon o wartości 40zł który będziecie mogli wykorzystać na gry i dodatki o wartości minimum 60zł – całkiem fajna promocja jak na wejście w Free to Play. W tej wersji zastaniemy ulepszone rozgrywki turniejowe, nowe questy dzięki którym zdobędziecie PD i ciekawe przedmioty oraz dwa pakiety startowe jakimi będą Endo Starter i Jager Pack. Całość zapowiada się bardzo obiecująco, kiedy ostatni raz mieliście okazję dostać bonusowe pieniążki za pobranie czegoś darmowego?

Co sądzicie o promocji? Skusicie się na pobranie Rocket League?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!