Darmowy miesiąc Allegro Smart oraz dwa miesiące Empik Premium!

Darmowy miesiąc Allegro Smart oraz dwa miesiące Empik Premium!

Sklepy robią co mogą, aby zachęcić klientów do zakupów w sieci. Teraz na przeciw wymaganiom klientów wychodzi zarówno Allego jak i Empik. Miesiąc darmowego Allegro Smart? A może dwa miesiące Empik Premium bez jakichkolwiek kosztów? Teraz jest to możliwe!

Miesiąc damowego Allego Smart

Zapewne większość z was doskonale zna Allegro Smart. Usługa ta, normalnie płatna, pozwala nam na bezpłatną wysyłkę towarów do paczkomatów lub punktów odbioru od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł oraz od 100 zł na wysyłkę kurierem bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sam z Allegro Smart korzystam od dłuższego czasu i tak naprawdę, przynajmniej moim zdaniem, jest to rozwiązanie idealne. Allegro chce zachęcić jeszcze większą ilość osób do robienia zakupów w sieci zamiast wychodzenia z domu.

Darmowy miesiąc Allegro Smart oraz dwa miesiące Empik Premium!

I właśnie z tego powodu teraz każdy z użytkowników może otrzymać darmowy miesiąc Allegro Smart. Od dziś do 18 kwietnia wszyscy klienci mogą skorzystać z tej usługi. Jeśli nie korzystacie z Allegro Smart to musicie przejść pod ten link i zalogować się na swoje konto. Po miesiącu wszystko zostanie automatycznie wyłączone i nie będą naliczane jakiekolwiek dodatkowe opłaty. Osoby, które już wcześniej wykupiły Allegro Smart będą mieć przedłużony okres działania darmowej wysyłki o kolejny miesiąc i użytkownicy ci tak naprawdę nie muszą nic robić, aby to uzyskać.

Zobacz także: PROMOCJA: 4 miesiące premium w Tidal HiFi do kupienia za 4 złote!

Dwa miesiące darmowego Empik Premium

Drugą z ciekawych promocji jest możliwość skorzystania z aż 60 dni darmowego Empik Premium. Rozwiązanie to daje nam do 20% zniżki przy zakupach online (na wybrane produkty), 15% zniżki w przypadku zakupów w salonach stacjonarnych co oczywiście na tą chwilę nie jest możliwe oraz darmową dostawę kurierem oraz do punktu odbioru w przypadku przesyłek powyżej 40 zł. Dodatkowo możemy otrzymać nawet do 600 zł zwrotu środków na zakupy czy pakiet ebooków oraz audioboków za 0 zł. Co zrobić, aby skorzystać z 60 dni Empik Premium za darmo? Wystarczy przejść pod ten link oraz podać swój adres e-mail, aby otrzymać specjalny kod uprawniający do skorzystania z promocji.

Darmowy miesiąc Allegro Smart oraz dwa miesiące Empik Premium!

Co myślicie o promocjach przygotowanych przez Allegro oraz Empik? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!