PROMOCJA: 4 miesiące premium w Tidal HiFi do kupienia za 4 złote!

PROMOCJA: 4 miesiące premium w Tidal HiFi do kupienia za 4 złote!

Jeśli jesteś fanem muzyki w bardzo dobrej jakości i chciałbyś zacząć przygodę ze serwisami streamingowymi, to teraz jest dobra na to pora. Dlaczego? Otóż Tidal przygotował bardzo dobrą promocję!

Z serwisów streamingowych korzystam nieprzerwanie od 2012 roku. Oczywiście mowa tu o Spotify, z którym przez tyle lat nie potrafiłem się rozstać. Mało tego, gdzieś od 2015 regularnie wykupuje konto premium. Tym razem z ciekawą promocją wyszedł Tidal.

Warto przeczytać: Dzięki ncspot uruchomisz Spotify w Terminalu!

Tidal HiFi i to aż na 120 dni za jedyne 4 złote!

Już na samym początku muszę zaznaczyć, że promocja dotyczy tylko nowych użytkowników. Proces uzyskania 120 dni konta premium z HiFi w Tidal jest bardzo prosty. Aby skorzystać z okazji, należy wejść na >tę stronę< i zarejestrować się w usłudze. Następnie trzeba uruchomić subskrypcję premium HiFi podając numer karty płatniczej. Po chwili z konta bankowego powinno zniknąć 4 złote. Po minięciu 120 dni usługa automatycznie pobierze środki z Waszego konta (standardowo 39,99 PLN). Aby tego uniknąć należy od razu anulować subskrypcję premium.

PROMOCJA: 4 miesiące premium w Tidal HiFi do kupienia za 4 złote!

Tak jak napisałem wyżej, promocja jest skierowana tylko i wyłącznie do nowych użytkowników. Domyślam się jednak, że znajdą się tacy użytkownicy tej usługi, którzy będą skłonni założyć nowe konto w celu skorzystania z obniżki. Otóż samo nowe konto nie wystarczy – musi on jeszcze wykorzystać inną kartę płatniczą, która nie była wcześniej używana do zapłacenia za usługi premium w Tidal. Nadać się do tego powinna karta wirtualna Revolut.

Korzystacie z usług streamingowych? Wykupujecie konto Premium? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!