Darmowy pakiet internetu 200 GB na naukę dla obecnych klientów Orange Flex

orange flex

Kilka dni temu Orange poinformowało fanów, że nowi klienci mogą liczyć na aż 200 GB dodatkowego internetu, który ma być przeznaczony dla uczniów, studentów oraz nauczycieli. Pakiet ten kosztował zaledwie złotówkę na dwa miesiące, ale nie dawało to jakiejkolwiek korzyści dla stałych klientów. Teraz operator idzie o krok dalej!

200 GB dla każdego klienta Orange Flex

Nowi klienci Orange Flex, którzy chcieli otrzymać 200 GB na naukę musieli skorzystać z kodu EDUFLEX. Było to wymagane, aby zakwalifikować się do tej promocji. Obecni klienci pomarańczowego operatora nie muszą korzystać z jakiegokolwiek kodu, a dodatkowo nie poniosą oni żadnych dodatkowych kosztów po włączeniu pakietu. Jeśli korzystacie z Orange Flex i dodatkowo jesteście uczniami, studentami, nauczycielami lub rodzicami uczniów to wystarczy wysłać zgłoszenie do 13 kwietnia tego roku na adres mailowy: eduflex@orange.com. Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię oraz nazwisko posiadacza numeru
  • numer telefonu w Orange Flex
  • nazwę oraz adres szkoły lub uczelni, w której jest się uczniem, studentem lub, w której się pracuje. Z oferty mogą skorzystać także rodzice uczniów.
  • dokument, który potwierdzi możliwość skorzystania z oferty, np. legitymacja szkolna, legitymacja studencka, potwierdzenie zatrudnienia, zaświadczenie ze szkoły
orange esim (1)

Orange Flex na odpowiedź ma dokładnie 72 godziny. Jeśli załączymy wszystkie wymagane informacje to pakiet 200 GB zostanie aktywowany. Oczywiście zostaniemy poinformowanie o tym za pomocą wiadomości SMS. Pakiet ten będzie aktywny przez dokładnie 60 dni od momentu aktywacji.

Zobacz także: zostańwdomu i skorzystaj z zdalnych kursów od Google!

I bez wątpienia nowa promocja pomarańczowego operatora może przydać się wszystkim uczniom czy studentom. Dodatkowe 200 GB w momencie, gdy praktycznie wszystkie lekcje czy zajęcia się prowadzone online może okazać się dla niektórych osób kluczowe, aby w pełni korzystać z tego, co próbują przekazać nauczyciele. Jeśli korzystacie z Orange Flex i nadal się uczycie lub pracujecie jako nauczyciel to nie ma na co czekać!

Co myślicie o nowej promocji przygotowanej przez Orange Flex? Korzystacie z oferty tego operatora? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!