Poznaliśmy datę premiery flagowców Samsunga? Wszystko na to wskazuje!

Poznaliśmy datę premiery flagowców Samsunga? Wszystko na to wskazuje!

Bez wątpienia flagowce Samsunga są urządzeniami, na które czekają wszyscy fani rynku mobilnego. Nadal nie wiemy czy modele te trafią na rynek jako seria Galaxy S11 czy też Galaxy S20, ale najprawdopodobniej właśnie poznaliśmy datę premiery tych smartfonów. 

Premiera już w lutym?

Tak naprawdę od dawna mówiono, że nowe flagowce koreańskiego giganta zostaną zaprezentowane w lutym lub marcu tego roku. Teraz jednak w sieci pojawił się krótki film, który ma zapowiadać to wydarzenie. Rzekomo pochodzi on bezpośrednio od samego Samsunga. Któryś z pracowników firmy opublikował film ten na oficjalnym kanale w serwisie YouTube, ale został on momentalnie usunięty. Niemniej jednak część użytkowników zdążyła go pobrać na swój dysk i udostępnić w sieci.

Tym samym możemy być prawie pewni tego, że już 11 lutego tego roku zobaczymy nowe flagowce Samsunga. Oczywiście całość będzie na żywo transmitowana w sieci. Nie wiemy jednak pod jaką nazwą trafią one do sprzedaży. Do tej pory wręcz pewne wydawało się, że zobaczymy Galaxy S11e, Galaxy S11 oraz Galaxy S11+, ale koniec grudnia przyniósł nam informację na temat tego, że koreański gigant ma nazwać swoje topowe smartfony zgodnie z rokiem, w którym zostały one wydane. Czy tak będzie w rzeczywistości? Tego zapewne dowiemy się dopiero w lutym podczas oficjalnej premiery.

Zobacz także: Samsung Galaxy Note 10 Lite na zdjęciach! Na temat tego urządzenia wiemy wszystko

Co więcej Samsung Unpacked może nam przynieść także prezentację drugiej generacji składanego telefonu koreańskiego producenta. Według przecieków model ten ma być wyceniony na mniej niż 1000 dolarów (ok. 3800 zł) oraz być zdecydowanie bardziej dopracowany niż pierwsze składak Samsunga. I miejmy nadzieję, że faktycznie tak się stanie, ponieważ problemy z Galaxy Foldem mogły wystraszyć naprawdę sporą cześć osób potencjalnie zainteresowanych kupnem. Ja sam z niecierpliwością czekam na premierę nowości koreańskiego producenta!

Czego oczekujecie po tegorocznych flagowcach Samsunga? Czekacie na premierę tych urządzeń? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!