Data premiery Xiaomi Black Shark 3S oficjalnie ujawniona!

Data premiery Xiaomi Black Shark 3S oficjalnie ujawniona!

Lipiec to bez wątpienia miesiąc premier gamingowych smartfonów. Widzieliśmy już ASUS ROG Phone 3 czy Lenovo Legion Duel, a już jutro zostanie zaprezentowana światu Nubia Red Magic 5S. W ostatni dzień lipca odbędzie się także konferencja, na której oficjalnie zobaczymy Xiaomi Black Shark 3S!

Xiaomi Black Shark 3S bliżej niż myśleliśmy

Wczoraj w sieci pojawiły się informacje mówiące, że nie doczekamy się premiery Black Shark 3S Pro, ale tak naprawdę nikt nie spodziewał się, że Xiaomi postanowi zaprezentować swoją gamingową nowość jeszcze w lipcu tego roku. 31 lipca odbędzie się bowiem konferencja online, podczas której producent z Państwa Środka oficjalnie wprowadzi na rynek kolejnego flagowca. Bez wątpienia smartfon ten w pierwszej kolejności będzie dostępny w sprzedaży w samych Chinach, ale prędzej czy później powinniśmy także doczekać się premiery na Starym Kontynencie.

Data premiery Xiaomi Black Shark 3S oficjalnie ujawniona!

Co wiemy o Black Shark 3S? Tak naprawdę na tę chwilę niewiele i myślę, że Xiaomi będzie chciało zrobić wszystko, aby zachować specyfikację w tajemnicy aż do oficjalnej premiery. Pewne jest natomiast, że nadchodząca nowość będzie działać pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 865+. Jednostka ta jest najmocniejszym procesorem mobilnym w androidowym świecie i tak naprawdę większość topowych smartfonów, które w najbliższym czasie trafią na rynek zostaną wyposażone właśnie w Snapdragona 865+.

Zobacz także: Xiaomi chwali się, że w Korei sprzedaje swoje urządzenie znacznie taniej od konkurencji

Bez wątpienia Black Shark 3S powinien otrzymać także ekran AMOLED o odświeżaniu na poziomie co najmniej 120 Hz. Nie powinno zabraknąć także szybkiego ładowania o mocy minimum 65 W, ale bardzo możliwe, że nadchodząca nowość będzie pierwszym urządzeniem Xiaomi oferującym wsparcie dla ładowania o mocy ponad 100 W. Jednocześnie liczę na to, że chiński producent będzie chciał czymś ciekawym nas zaskoczyć podczas oficjalnej premiery. Wszystko stanie się jasne już 31 lipca!

Na zdjęciu głównym znajduje się Black Shark 3 Pro.

Czego oczekujecie po Xiaomi Black Shark 3S? Czekacie na premierę tego sprzętu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!