Days of Play trwają do niedzieli. Fani PlayStation, nie ma co zwlekać!

days of play

Znam naprawdę niewiele osób, które decydując się na jakieś zakupy, nie szukają możliwości, by wydać na nie jak najmniej. Days of Play to inicjatywa Sony i zaprzyjaźnionych sklepów, by fani PlayStation mogli zostawić więcej pieniędzy w portfelu, jednocześnie kupując całkiem sporo!

Days of Play to nie tylko gry!

Kluczową kwestią jest to, że promocją objęte są nie tylko gry na konsolę PlayStation. Jeśli nie posiadacie jeszcze konsoli PS4 lub niedawno pokazanej PS Classic, teraz możecie w takową się zaopatrzyć. Poza tym obniżka dotknęła także akcesoriów, takich jak pady, słuchawki, czy zestawy PS VR. A to nie wszystko…

daysofplay ps4 01
Specjalna edycja PlayStation 4 Days of Play

W czasie trwania akcji, możliwe będzie kupienie specjalnej edycji “Days of Play” konsoli PlayStation 4 Slim z dyskiem 1TB. Wyróżnia się ona srebrnym grawerem przycisków znanych z padów, a także szarym kontrolerem w zestawie. Całość kosztuje do niedzieli 1299 zł i dostępna jest u partnerów akcji, np. tutaj.

playstation classic 3Dodatkowo za 129 zł w ramach sentymentu do historycznych urządzeń możecie kupić także PlayStation Classic, której cena od premiery spadła na tyle, że naprawdę warto rozważyć kupno tego sprzętu. Chociażby po to, żeby leżał na półce…

ps4 pad czerwonyDays of Play objęło promocją także oryginalne kontrolery (pady) do PlayStation 4. Do naszej dyspozycji jest 5 kolorów – czerwony, czarny, biały, zielony oraz niebieski – cenie 169 zł (zamiast 249 zł). Jeśli więc nie macie jeszcze dodatkowego pada do swojej konsoli, a chcielibyście czasem pograć sobie ze znajomymi w jakieś ścigałki lub strzelnki, to najlepsza okazja na zakupy.

playstation plusNie zabrakło oczywiście rabatu na usługi. PlayStation Plus, czyli usługa, dzięki której możemy grać w trybie online, co miesiąc otrzymujemy 2 darmowe gry oraz mamy dostęp do ekskluzywnych zniżek, teraz tańsza jest o 30% i za 12 miesięcy zapłacić musimy tylko 168 zł, zamiast 240 zł. Jako, że sam niedawno kupiłem PS4, to promocja ta spadła mi z nieba i bez wahania zdecydowałem się na PS Plus.

ps vr camera gogle

Ostatnim dodatkiem do konsoli, który znacznie rozszerza jej możliwości, jest zestaw PlayStation VR z kamerą i grą. Jeśli więc granie na telewizorze to dla Was za mało i chcielibyście przenieść się w samo serce akcji, to zakup tego sprzętu jest obowiązkowy. Szczególnie, że do niedzieli jego cena wynosi tylko 899 zł.

Są także gry!

marvel spider man ps4

Oczywiście, promocja objęła także gry. Nie ma może tytułów z ostatnich tygodni, ale znalazło się kilka ciekawych kąsków, nad zakupem których sam wciąż się zastanawiam (Marvel’s Spider Man oraz Days Gone). Warto pamiętać o tym, że każda z gier dostępna jest w wersji pudełkowej w sklepach typu RTV Euro AGD oraz cyfrowej w sklepie PlayStation Store. Z tego co jednak zauważyłem, cena gier fizycznych jest o kilka zł niższa, niż tych w wersji cyfrowej (co mnie trochę dziwi).

Najciekawsze pozycje, jakie wyłapałem w czasie krótkiego przeglądu to:

Mamy tutaj jakichś posiadaczy konsoli PS4?
Może Wy znaleźliście jakieś ciekawe perełki z okazji Days of Play?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!