Firma Dbrand parodiuje Nothing i tworzy Something

Something
Something (fot. Dbrand)

Nothing Phone (1) to smartfon, który wyróżnia się zarówno designem, jak i nazwą. Firma Dbrand postanowiła sobie nieco zażartować z marki i stworzyła Something.

Something od Dbrand wyraźnie nawiązuje do Nothing

Kilka dni temu odbyła się premiera smartfona Nothing Phone (1), który zarazem jest pierwszym telefonem marki. Dodatkowo od kilku miesięcy możemy korzystać ze słuchawek Nothing Ear (1) (które sam mam). Obydwa urządzenia, ale zwłaszcza smartfon, wyróżniają się charakterystycznym designem, który sugeruje, że obudowa jest jakby przezroczysta. No i też trzeba wspomnieć o specjalnym oświetleniu w Phone (1).

Something
Something (fot. Dbrand)

Dosyć znana firma Dbrand produkująca swego rodzaju skórki na urządzenia, w tym na smartfony, postanowiła lekko sparodiować premierę smartfona Nothing i wydała linię skórek Something. Jest to podwójne nawiązanie, bowiem te naklejki mają na sobie nadruk, który również tak jakby pokazuje wnętrze telefonu. Ale też parodią jest nazwa, bowiem Nothing oznacza Nic, a SomethingCoś. Są to podobnie brzmiące przeciwieństwa, Ba! Nawet napis Something został na skórce w podobny sposób nadrukowany jak w telefonie Nothing.

Something (fot. Dbrand)
Something (fot. Dbrand)

Skórka została udostępniona na wiele smartfonów i faktycznie producent chciał oddać wnętrze tych urządzeń. Na przykład w Galaxy S22 Ultra na grafice znajdziemy rysik. Jest to naprawdę ciekawa opcja.

Źródło: XDA, Dbrand

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!