Chciałeś kiedyś porozmawiać z toaletą? Nowa deska sedesowa od Xiaomi Ci to umożliwi!

inteligentna deska sedesowa xiaomi

Xiaomi produkuje nie tylko telefony komórkowe, ale i całą masę innych urządzeń. Obecnie smartfony stały się wręcz wizytówką, reklamą firmy, zachęcającą do zapoznania się z innymi produktami. Jednym z nich jest nowa odsłona inteligentnej deski sedesowej Tinymu wyposażona w asystenta AI.

Według Xiaomi do deski możesz zwracać się jak do koleżanki…

Twór pojawił się na platformie crowdfundingowej Xiaomi, gdzie swój debiut ma wiele produktów, które można wykorzystać jako sprzęty domowe. Swoją drogą jestem ciekaw czy jest w Azji (lub w innym zakątku świata) człowiek, który ma w domu dosłownie wszystko od Xiaomi, spięte razem w perfekcyjnie działający ekosystem.inteligentna deska sedesowa xiaomiNiestety my możemy na razie jedynie pomarzyć o rozmawianiu z toaletą, ponieważ sztuczna inteligencja XiaoAI i ich asystent jest przystosowany do chińskiej mowy. Być może w przyszłości cały system otrzyma wsparcie dla języka angielskiego, ponieważ polski wydaje się na razie nieosiągalnym celem. Przykładowo, będąc w łazience, możemy rozkazać asystentowi, aby przypomniał nam, żebyśmy za 10 minut wzięli parasol lub zagrał piosenkę dla dziecka, a także zapytać go o pogodę. Z jednej strony brzmi to intrygująco, ale kiedy sobie to wyobrazimy – po prostu śmiesznie.inteligentna deska sedesowa xiaomiOmawiany asystent głosowy pozwala aktywować część funkcji “smartdeski” takich jak płukanie, włączanie podgrzewacza siedziska itd. Siedzenie na ubikacji nazywa się często “siedzeniem na tronie”. W tym przypadki to wyrażenie nabiera nowego znaczenia bowiem można wydawać też polecenia i sterować innymi urządzeniami z inteligentnego domu.inteligentna deska sedesowa xiaomiWedług mnie najlepsza wydaje się możliwość spersonalizowania zachowania deski wobec konkretnej osoby. Każdy z domowników może być zidentyfikowany przez swoją opaskę Mi Band i toaleta zapamięta jakiego ustawienia sobie życzy. Jeśli chodzi o komfort użytkownika, to specjalne technologie idealnie rozpraszają ciepło po wyprofilowanej desce – wszystko w imię największej wygody.inteligentna deska sedesowa xiaomiJeśli chodzi o kwestie higieniczne, to te według zapewnień stoją na najwyższym poziomie. Materiały mają być łatwe do czyszczenia, trudne go zabrudzenia oraz o właściwościach antybakteryjnych. Specjalny filtr zadba o brak nieprzyjemnych zapachów.

Co sądzicie o inteligentnej desce sedesowej Xiaomi? Chcielibyście mieć takie “centrum dowodzenia” w łazience? Myślę, że jest to ciekawa i przede wszystkim zabawna ewolucja desek, które już od dawna oferowały w Azji coś więcej niż u nas.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!