PROMOCJA: Discord Nitro do odebrania ZA DARMO!

Discord

Epic często zaskakuje nas przeróżnymi promocjami, w ramach których możemy odebrać gry za darmo. Tym razem jednak możemy dostać coś innego, ale równie przydatnego. Mowa tu o subskrypcji Discord Nitro na 3 miesiące!

Discord Nitro za darmo na 3 miesiące od Epic Games Store!

Dzięki nowej promocji możemy zyskać aż 3 miesiące subskrypcji Nitro na platformie Discord! Co trzeba zrobić? Należy >>kliknąć tutaj<< i wybrać Pobierz. Jeśli nie jesteśmy zalogowani na konto, to należy się najpierw zalogować. Po kliknięciu, zatwierdzamy zakup i wychodzimy ze strony.

Wchodzimy na skrzynkę pocztową i czekamy na wiadomość z potwierdzeniem zakupu (może to potrwać nawet 2 godziny). W mailu znajdziemy przycisk Skorzystaj teraz. Pod tym linkiem dostaniemy możliwość zakupu konta premium kodem bonusowym. Co ważne, należy podać dane karty płatniczej, jednak żadne środki nie zostaną pobrane. Uwaga: po przejściu procesu zakupu, może wyskoczyć błąd. Nie musicie się martwić, konto i tak zostanie ulepszone do Nitro.

Discord
Treść maila

Zaraz po wejściu na Discorda, można anulować subskrypcję. To sprawi, że po 3 miesiącach nie zostaną pobrane żadne środki na rzecz przedłużenia subskrypcji.

Promocja ruszyła 10 czerwca i potrwa jeszcze aż do 24 czerwca, do godziny 17:00. Jak widać, jest jeszcze sporo czasu, aby skorzystać z okazji.

Co daje Nitro?

Przede wszystkim (i co dla mnie najważniejsze), to podwyższona jakość streamingu. Zamiast 720p/30fps mamy dostęp aż do 60 klatek na sekundę i natywnej rozdzielczości naszego ekranu. Nitro można wykorzystać również do wysyłania niestandardowych emoji, a także do przesyłania plików o większych rozmiarach.

Discord Nitro

Źródło: własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!