Disney+ chce, żebyście wrócili do subskrybowania i proponuje super promocję!

disney Plus

Disney+ weszła z prawdziwym hukiem na polski rynek, oferując bardzo dobre plany dla wszystkich nowych użytkowników. Teraz platforma chce powalczyć o odzyskanie tych, którzy zrezygnowali.

Dla powracających i nowych widzów

Platforma streamingowa Disney+ jest obecna na naszym rynku w miarę krótko, ale trzeba przyznać, że przez ten czas narobiła sporo zamieszania na rynku VOD. Jeszcze przed premierą było wiadomo, że każdy, kto zdecyduje się na wykupienie rocznej subskrypcji, będzie mógł liczyć na spore zniżki. Sama oferta również jest bardzo atrakcyjna, ponieważ zawiera wiele niedawno wydanych filmów i seriali, ale także tytuły, które do tej pory nie było legalnie dostępne w Polsce. W międzyczasie Disney+ stracił część użytkowników, których chciałby zaprosić z powrotem, oferując abonament dla powracających i nowych widzów w wysokości 6,99 zł za miesiąc.

Disney+ chce, żebyście wrócili do subskrybowania i proponuje super promocję!
Źródło: Disney+

Disney+ Day

Promocja ma związek z Disney+ Day, czyli wydarzeniem, które ma polegać na celebrowaniu świata popkultury wizualnej poprzez nowe premiery i materiały zza kulis. Jednym z najciekawszych wydarzeń, jest premiera w serwisie filmu “Thor: Miłość i Grom”. Event wystartował dzisiaj rano o godzinie 6:00 i potrwa aż do 20 września do godziny 8:59 rano. Oferta dla nowych i powracających użytkowników będzie wtedy dostępna w wysokości 6,99 zł za pierwszy miesiąc korzystania z serwisu.

Źródło: tabletowo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!