DJI Mavic Air 2 na zdjęciach jeszcze przed oficjalną premierą

dji mavic air

Chociaż data premiery nowego drona DJI nie została jeszcze ujawniona przez samego producenta to wiele wskazuje na to, że konferencja, na której oficjalnie zobaczymy model oznaczony jako Mavic Air 2 odbędzie się już w najbliższej przyszłości. W sieci pojawiły się zdjęcia prezentujące wygląd tego urządzenia!

DJI Mavic Air 2

W sieci pojawiły się pierwsze rzeczywiste zdjęcia, które rzekomo przedstawiają nam wygląd nadchodzącego drona DJI. Oczywiście informacje te nie zostały opublikowane przez samego producenta, a co za tym idzie musimy traktować je z lekkim przymrużeniem oka. Z drugiej strony tego typu plotki bardzo często okazują się faktem i niejednokrotnie przez premierą nowości DJI wiedzieliśmy na temat tych sprzętów naprawdę sporo. Oczywiście Mavic Air 2 będzie dronem przeznaczonym dla amatorów lub osób, które nie chcą wydawać na tego typu sprzęt zbyt dużej kwoty. Jednocześnie jakość zdjęć czy filmów powinna być naprawdę niezła.

Zacznijmy od samego kontrolera. Ten wydaje się dużo większy niż w pierwszej generacji, a to może oznaczać, że sterowanie dronem będzie jeszcze bardziej precyzyjne i wygodne. DJI Mavic Air 2 swoim wyglądem tak naprawdę nie zachwyca i nawiązuje do całej serii. Oczywiście ramiona jak i same śmigła będą odpowiednio składane tak, aby urządzenie można było w prosty i szybki sposób spakować do kieszeni kurtki czy plecaka.

Zobacz także: Redmi Note 9 Pro oraz Note 9 Pro Max trafiają na rynek. Czy właśnie na to czekali fani marki?

Co ze specyfikacją? Ta praktycznie w całości pozostaje tajemnicą. Z tyłu mamy znaleźć dwa nowe czujniki, które będą odpowiedzialne za wykrywanie przeszkód podczas lotu. Nadal nie wiemy praktycznie nic na temat zasięgu, możliwości nagrywania filmów czy robienia zdjęć, a nawet ceny. Według plotek premiera nowości DJI ma odbyć się już w kwietniu tego roku. Czy tak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże.

Na zdjęciu głównym znajduje się pierwsza generacja DJI Mavic Air.

Co myślicie o tak wyglądającym DJI Mavic Air 2? Korzystacie z jakiegoś drona tego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Total
3
Share