DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zapowiedziane!

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Na trwającym właśnie WitcherConie miała się pojawić jedna bardzo istotna rzecz. Prezentacja Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu na nową generację konsol. Niestety oczekiwania fanów zostały tylko częściowo spełnione, ponieważ pojawiła się jedynie zapowiedź aktualizacji. Co zawarł w niej CD Projekt RED?

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na nową generację konsol

Na to, by bestsellerowy Wiedźmin 3: Dziki Gon trafił na nową generację konsol czekamy już od września ubiegłego roku. Wczoraj CD Projekt postanowił ujawnić zaktualizowaną okładkę odświeżonej gry!

Wiedźmin 3: Dziki Gon

O nowej wersji nie wiemy zbyt wiele, ponieważ Redzi nie wypuścili żadnego zwiastuna ani nawet nie pokazali zrzutów ekranowych z nowej wersji gry. W next-genowym Wiedźminie 3 możemy spodziewać się wyższej rozdzielczości, 60 FPS, ulepszonej oprawy graficznej z wykorzystaniem ray tracingu oraz szybszych ekranów wczytywania.

Jak możemy przeczytać w zapowiedzi, w odświeżoną wersję Wiedźmina 3: Dziki Gon zagramy jeszcze w tym roku. Nie podano natomiast dokładnej daty. Możliwe jest, że odświeżona wersja pojawi się w grudniu wraz z premierą drugiego sezonu netfliksowego serialu o Geralcie. Gra będzie dostępna na PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC.

Bardzo zainteresowała mnie informacja o nowej zawartości, która trafi do next-genowego Wiedźmina 3: Dziki Gon. Na razie wiemy, że będą to DLC powiązane z serialem Netfliksa. Mam nadzieję, że będą nieco bardziej rozbudowane i wniosą kilka misji, a nie jedynie nowe miecze czy zbroje.

Źródło: Wiedźmin (Facebook, Twitter)

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!