Dodatki do Cyberpunk 2077 są blisko…

Cyberpunk 2077

Nastąpiła kolejna zmiana planów w CD Projekt, dowiedzieliśmy się kiedy zostaną ujawnione dodatki do gry Cyberpunk 2077. Jesteście ciekawi?

Tak było, ale już nie jest…

Pierwotnie o dodatkach do gry mieliśmy się dowiedzieć już w dniu premiery Cyberpunka. Wszystko się jednak zmieniło, o czym dowiedzieliśmy się podczas telekonferencji z inwestorami, która odbyła się 25 listopada. Właśnie podczas tego przedsięwzięcia Adam Kiciński, prezes zarządu potwierdził, że o dodatkach dowiemy się po terminie. Naprawdę nie jest już zadziwiające że kolejne terminy się przesuwają – koronawirus welcome to.

Dodatki do Cyberpunk 2077 są blisko...

Zapowiedzi i co dalej?

Z tego co już wiemy na temat dodatków do Cyberpunka 2077 to fakt, że deweloperzy już na ten moment ujawnili, że będą to dodatki na miarę dodatków do Wiedźmina 3, rozumiem przez to że będzie to coś na poziomie Krwi i Wina. Oprócz większych rozszerzeń do gry, możemy również liczyć na drobne, lekko usprawniające grę, lub dodające małe drobiazgi DLC. Osobiście bardzo ciekawi mnie na jakie pomysły wpadną twórcy dodatkowych atrakcji w tak długo wyczekiwanej premierze. No przyznać się, kto nie odlicza do oficjalnej premiery Cyberpunka? Jeśli chodzi o multiplayer, tutaj możemy znowu tylko gdybać. Adam Kiciński również wypowiedział swoje trzy grosze na ten temat, jednak jedyne co mogliśmy usłyszeć z jego ust to fakt, że na rozmowy o multiplayer jeszcze za wcześnie, a rozpocząć je możemy dopiero w 2021 roku. Chociaż patrząc na aktualną sytuację na świecie – z pewnością i to się przedłuży.

Jakiego rodzaju dodatków spodziewacie się do Cyberpunka 2077?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!