Dzięki PlayStation Plus zjesz taniej!

playstation plus

To jest właśnie ten wspaniały moment kiedy połączyły się dwie najważniejsze rzeczy(przynajmniej w moim życiu) jedzenie oraz gry! Już teraz rozpoczęła się współpraca promocyjna między Pyszne.pl i PlayStation.

Z PS Plus możesz jeść i grać!

Chyba nikt nie ma najmniejszej wątpliwości, że połączenie tych dwóch rzeczy to zdecydowanie najlepsze połączenie na ziemi. Zamawiacie sobie ulubione jedzenie, siadacie przed konsolą i rozpoczynacie maraton grania w gry przy akompaniamencie dobrego kurczaka czy makaronu – marzenie każdego gracza.

Dzięki PlayStation Plus zjesz taniej!

Co to za promocja?

Definitywnie moją ulubioną czynnością życiową jest jedzenie dobrego jedzenia. No niestety, jako biedny studenciak nie mogę sobie zawsze pozwolić na najlepsze Wrocławskie jedzenie w knajpach – zazwyczaj kończy się na makaronie z serem, cóż życie nie rozpieszcza. PlayStation w kolaboracji z Pyszne.pl, które dostępne jest w większości miast w Polsce, nie tylko we Wrocławiu, przygotowało dla was bardzo fajną promocję. Już teraz, jeśli jesteś posiadaczem PlayStation Plus możesz skorzystać z okazji i uzyskać bon na 10zł w Pyszne.pl na zamówienie za minimum 30zł. Kwota nie wydaje się spora, ale uwierzcie mi 10zł w przypadku studenta to kwota na wagę złota, także ja skorzystam na pewno! Warto również nadmienić, że kod należy wykorzystać do 31.05.2021 roku.

Co daje PlayStation Plus?

Warto tutaj również przypomnieć co daje samo PlayStation Plus. Usługa daje nam możliwość zgarnięcia wielu ciekawych promocji takich jak ta. Mało tego, co miesiąc mamy dostęp do innych ciekawych gier, które możemy przetestować. Usługa oferuje również możliwość grania online z wszystkimi ludźmi na świecie. Koszt całości w zależności od długości wynosi: 240zł za 12 miesięcy, 100zł za 3 miesiące oraz 37zł za miesiąc.

Co sądzicie o takiej promocji? Nie czekajcie, zabierajcie się za zamawianie waszego ulubionego jedzenia o 10zł taniej!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!