Dzisiaj podczas Ubisoft Forward możecie odebrać za darmo Watch Dogs 2!

Ubisoft Forward

To już dzisiaj! O godzinie 21 czasu polskiego rozpocznie się konferencja studia Ubiosft. To właśnie podczas tego wydarzenia zobaczymy chociażby nową część wszystkim dobrze znanej serii gier Assasin’s Creed. Francuskie studio chce przyciągnąć uwagę potencjalnych odbiorców poprzez ciekawą promocję.

Watch Dogs 2 za darmo

Konferencja Ubisoft Forward rozpocznie się już za kilka godzin. Podczas niej dowiemy się sporo rzeczy na temat ich nadchodzących gier. Oprócz prezentacji gry Assasin’s Cred Valhalla, prawdopodobnie dowiemy się nieco więcej na temat Watch Dogs Legion. A jeśli już jesteśmy przy serii gier Watch Dogs, to francuskie studio przygotowało ciekawą promocję z tej okazji. Podczas trwania tego wydarzenia, każdy może przypisać do swojego konta Uplay, zupełnie za darmo, grę Watch Dogs 2.

Watch Dogs 2

Zobacz także: Znamy specyfikację oraz cenę Xbox Series X. Czy konsola będzie w stanie zawojować na rynku?

W jaki sposób się to odbędzie? W trakcie konferencji należy zalogować się TUTAJ i to właśnie tam możecie odebrać swój prezent. Nie trzeba zatem robić nic skomplikowanego, natomiast należy się spieszyć. Dostępne to będzie jedynie przez czas trwania Ubisoft Forward, czyli od godziny 21 przez następną mniej więcej godzinę. Myślę, że jak najbardziej warto poświęcić chwilkę czasu dla tego tytułu. Dla niewtajemniczonych, w wielkim skrócie, by nie spojlerować, w tej grze wcielamy się w hakera, Marcusa Hollowaya. Jego działania oraz całej grupy, do której on należy, to sprzeciw przeciwko Centralnemu Systemowi Operacyjnemu. Dzięki naszym wirtualnym umiejętnościom, mamy kontrolę nad prawie każdym elementem miejskiej infrastruktury. Gra ta zapewnić może naprawdę mnóstwo mile spędzonego czasu, sam w wolnej chwili zamierzam sprawdzić ten tytuł. Myślę, że jako fan serii GTA, będę się dobrze bawił grając w Watch Dogs 2. A, i nie patrzcie na nią krytycznie przez pryzmat pierwszej części – Watch Dogs 2 jest wolne od błędów z pierwszej części.

Czekacie na konferencję Ubisoft Forward oraz możliwość odebrania za darmo swojej kopii Watch Dogs 2?
A może już ograliście wcześniej ten tytuł? Jak Wam się podobał?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!