EcoFlow prezentuje system zasilania awaryjnego dla domów DELTA Pro Ultra

Stoisko EcoFlow
Stoisko EcoFlow na IFA 2023

EcoFlow wkrótce wprowadzi innowacyjne rozwiązanie zasilania awaryjnego, które dedykowane jest do domów jednorodzinnych oraz domków letniskowych. Poznajcie EcoFlow DELTA Pro Ultra!

EcoFlow DELTA Pro Ultra – energetyczny backup dla Twojego domu

Firma EcoFlow zaprezentowała na IFA 2023 pełen pakiet rozwiązań o nazwie DELTA Pro Ultra. Jest to nowoczesne rozwiązanie do zasilania awaryjnego całego domu. Jest to o tyle ciekawe, że sprzęt jest w stanie zachować wysoką moc oraz ogromną niezależność energetyczną. Oczywiście ten stos rozwiązań przyda się nie tylko podczas sytuacji krytycznych, ale także podczas drobnych przerw w dostawie energii elektrycznej.

Rozwiązania EcoFlow
Rozwiązania EcoFlow

DELTA Pro Ultra to zestaw wielu sprzętów. Na przykład Smart Home Panel 2 to koncentrator elektryczny, w zasadzie serce całego systemu zasilania awaryjnego. Całość ma być gwarantem zachowania niezależności energetycznej, która przyda się w zwykłym domu jednorodzinnym, na przykład podczas wcześniej wspomnianej przerwy w dostawie prądu. Takie przerwy niekiedy faktycznie mają miejsce, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach. Jest to też świetne rozwiązanie dla domku letniskowego. Produkt wygląda naprawdę ciekawie i czekamy na więcej informacji w tym temacie!

(fot. EcoFlow)
(fot. EcoFlow)

Warto wspomnieć o EcoFlow PowerStream. Jest to panel solarny, który zainstalujemy na balkonie. Tak, na balkonie, co wydaje się być nie tylko prostą, ale niezwykle nieinwazyjną drogą do wyposażenia się w fotowoltaikę, zwłaszcza jak ktoś mieszka w mieszkaniu, a nie w domu.

Fotowoltaika balkonowa EcoFlow
Fotowoltaika balkonowa EcoFlow

Za magazynowanie energii ma odpowiadać EcoFlow PowerOcean DC Fit. Łatwe do modernizacji rozwiązanie, które umożliwia bezpośrednie połączenie z istniejącymi systemami solarnymi dzięki innowacyjnej technologii sprzęgania PV. EcoFlow PowerStream już mamy i pracujemy nad recenzją specjalnie dla Was!

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!