3. sezon Egzorcysty już dostępny na platformie Netflix!

Bogdan Boner: Egzorcysta - sezon 3
Bogdan Boner: Egzorcysta – sezon 3

Jak się okazuje, na platformie Netflix pojawiło się pewne ocieplenie tych ostatnich zimnych dni październikowych. Mowa tu oczywiście o nowym sezonie polskiego hitu Egzorcysta: Bogdan Boner!

Egzorcysta z 3. sezonem

Niezwykle popularny hit polskiego autora wielu animacji – Egzorcysta – powraca na piedestał. Początkowo twór debiutował na platformie Showmax, a finalnie został przeniesiony na Netflix, gdzie – już pod nazwą Egzorcysta: Bogdan Boner doczekał się 3. sezonu.

To jest kolejny raz, jak jest głośno o tym serialu. Nie tak dawno temu temat stał się popularny i to poza granicami naszego kraju. Dlaczego? Otóż Egzorcystę przetłumaczono na język angielski, a nawet stworzono angielski dubbing. Tym samym animacja stała się dostępna także za granicą, aczkolwiek tam niezbyt okazała się trafna. W sumie nie ma w tym nic dziwnego, bowiem Egzorcysta bazuje na wielu polskich żartach, wydarzeniach czy znanych powiedzeniach. Ponadto wiele elementów mocno zakorzeniono w realiach Polski lat 90. XX wieku i początku XXI wieku. Tym samym nie mają one przełożenia dla zagranicznej, zwłaszcza zachodniej widowni.

Netflix o Egzorcyście

Nowy sezon (trzeci) miał premierę właśnie dzisiaj i już można obejrzeć wszystkie odcinki. Dokładnie mowa tu o 13 pozycjach. Trwają one po 11-13 minut, więc można je obejrzeć “za jednym zamachem”.

Źródło: Netflix

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!